Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Olyan nagy kérés, hogy ne...

Olyan nagy kérés, hogy ne dohányozzanak a lakásban?

Figyelt kérdés
Anyával ma összevesztem, mert bent dohányzott a wc-ben, reggel bementem és megcsapott a tömény cigiszag. Kértem, hogy legközelebb menjen ki az erkélyre dohányozni, mert majdnem megfulladtam, erre teljesen kifordult önmagából, csapkodott meg ordított. Eddig is voltak ilyenek, de most lett elegem, nem is beszélve arról, hogy a konyhába is dohányoznak apámmal együtt. A konyhaablak alatt tiszta hamu minden, mert ennyire se vigyáznak a rendre. (én takarítok) Most komolyan zárjam ki őket az erkélyre ha dohányoznak? Ti hogy oldjátok meg?
2018. jan. 21. 11:13
1 2 3
 1/26 anonim ***** válasza:
16%
Te fogadtad be öket a lakásodba?
2018. jan. 21. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/26 anonim ***** válasza:
67%
első, nem az ő lakása de ez kiskorú veszélyeztetése
2018. jan. 21. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/26 anonim ***** válasza:
90%

Nálunk alap, hogy senki sem dohányzik a lakásban. Szerencsére nincs ezen vita.

Ezt tényleg az erkélyen, udvaron meg lehet oldani. Nem kell befüstölni a lakást.

2018. jan. 21. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/26 anonim ***** válasza:
100%

Szia!


Szerintem is igazad van, de sajnos ha te laksz náluk és nem ők nálad, akkor az az egyetlen esélyed, hogy hallgatnak a kérésedre. Ha tojnak rád, nem tudsz mit tenni.

2018. jan. 21. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/26 anonim ***** válasza:
45%

Én se gyújtok rá bent, de...

A lakás az övéké. És ahogy kiveszem, wc+konyha. Nem a te szobádban gyújtanak rá.

2018. jan. 21. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/26 anonim ***** válasza:
15%
#2! Honnan veszed, hogy kiskoru??? A kiskoru ujjacskádbol?
2018. jan. 21. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/26 anonim ***** válasza:
80%

6: És ha nem kiskorú? Tök mindegy. Mindenkinek joga van ahhoz, hogy ne kelljen dohányfüstben lennie.

A passzív dohányzás is öl.

2018. jan. 21. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/26 anonim ***** válasza:
31%

1. A fö kérdés, hogy kié a lakás? Mert ha az övék, akkor nincs beleszólásod!


2. Elvben igazad van, de sem jogilag, sem más sezmpontból sem tehetsz semmit ellene.


3. AZ egyetlen megoldás, hogy elköltözöl, ha erre nincs lehetsöéged, akkor max szellöztetsz meg a szobádat füstmentesen tartod, amennyire lehet.

2018. jan. 21. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/26 anonim ***** válasza:
20%
Költözz el. A saját lakásodban megszabhatod hogy ki mit csináljon.
2018. jan. 21. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/26 anonim ***** válasza:
78%
Akik szerint ez rendben van, mert nem az ő háza, akkor mit szólnátok, ha a főnökötök mindig rátok fújná a füstöt? Biztosan nem zavarna titeket, mert hát ő a főnök.
2018. jan. 21. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!