Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Ha egy kapcsolatban az egyik...

Ha egy kapcsolatban az egyik fél jóval többet keres, mindketten ugyanannyit tesznek a közösbe?

Figyelt kérdés
Vagy a jobban kereső személy többet? Hogy megy nálatok?
2018. jan. 16. 00:04
1 2 3
 1/29 anonim ***** válasza:
80%
Szerintem úgy a fer. Mig a férjem a barátom volt mi mindig ugyanannyit költöttünk és amióta a férjem írjuk hogy mire megy ki a pénz és mennyi jön be.
2018. jan. 16. 00:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/29 A kérdező kommentje:
1es, ez igy tényleg ésszerű megoldás, viszont soha nem okozott gondot, hogy a jobban kereső is "csak" ugyanannyit ad be?
2018. jan. 16. 00:19
 3/29 anonim ***** válasza:
85%
Nem szolom le ezt az ötletet, de szerintetek ez egy kicsit nem olyan, mintha nem biznátok a kapcsolatotokban? Ha azt érzitek, hogy ö az igazi, életetek végéig együtt akartok vele lenni, akkor nincs szükségetek arra a pluszpénzre, amit félretesztek magatoknak. Arrol nem is beszélve, hogy lehet én 200 ezret keresek, a párom 100 ezret, de én a Salamanderben és a Peek and cloppenburgban vásárolok, mig a párom a kinaiban, ekkor ezt hogyan számoljátok el?
2018. jan. 16. 01:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/29 A kérdező kommentje:
Míg megértem az első válaszolót is, valóban elgondolkodtató, hogyan bírja elnézni valaki, hogy a párja a kirakat előtt sóvárog egy szép cipőért, majd ő bebaktat a legdrágább üzletbe,és megveszi magának a 300000 forintos órát. Csak egy példa, de biztos van ilyen, és ez nekem érthetetlen.
2018. jan. 16. 01:09
 5/29 anonim ***** válasza:
100%
Pályakezdőként nem tudtam a szakmámban elhelyezkedni a környéken csak úgy ha közmunkabért fizettek. A férjem 220-270 között kap/kapott. Most én 160at ő ugyanúgy 220-270. Nálunk mindig minden közös volt/van. Soha nem éresztette, hogy ő többet keres! Sőt az, hogy magamnak vagy a gyereknek veszünk valamit az neki természetes, nekem meg nagy erőfeszítésbe kerül, hogy rábeszéljem, hogy neki is kellene hébe-hóba venni pár ruhadarabot. 9 éve vagyunk együtt és szuperül működik a kapcsolatunk.
2018. jan. 16. 01:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/29 anonim ***** válasza:
77%

Mi most talaltunk allast, hamarosan kezdunk de kozos szamlara kerjuk a penzt, pedig en fogok tobbet keresni.


Megis mire koltod a penzt amit te magadnak felreteszel?

Egy lakasban laktok, gondolom a kocsit is megosztjatok ha kell, nyaralni is egyutt mentek. Talan sorre, cigire megy el?

2018. jan. 16. 03:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/29 anonim ***** válasza:
100%
Férjemnek van több pénze ,ő fizeti számlákat ,kocsi tankolását javitását stb ,enyém a gyerekek ruházkodása, bevásárlás,stb .és a férjem gyüjt a nyaralásra is .
2018. jan. 16. 04:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/29 anonim ***** válasza:
46%

"valóban elgondolkodtató, hogyan bírja elnézni valaki, hogy a párja a kirakat előtt sóvárog egy szép cipőért, majd ő bebaktat a legdrágább üzletbe,és megveszi magának a 300000 forintos órát. Csak egy példa, de biztos van ilyen, és ez nekem érthetetlen."


Miert? A másik előtt is nyitva áll az ajtó, hogy változtasson és jobban keressen. Házasságban megint más, ott jó esetben minden jövedelem közös, de egy hosszabb rövidebb párkapcsolatban egyértelmű, hogy felesben kell állni a dolgokat

2018. jan. 16. 05:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/29 anonim ***** válasza:
65%
Ez fillérb@$zásnak tűnik nekem kb.mint a házassági szerződés. Csak azt a milliomos iratja alá az aranyásóval, itt meg 100-200ezen megy a $z@rakodás.Meg az milyen már hogy van Te pénzed, Én pénzem? Full bizalmatlanság. Ezek szerint NEM egy szekeret tolnak.
2018. jan. 16. 05:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/29 anonim ***** válasza:
84%
Mi nem igy fogtuk fel (egyes vagyok) hogy en pénzem te pénzed... És egyikünk sem sovargott soha egy kirakat előtt. Amig nem hazasodtunk össze ugy éreztük felesben fer. Azóta azért írjuk hogy megtanuljuk beosztani hiszen a sokat is s a keveset is el lehet hamar cseszni... De ettől még nem nelkuloznunk. És sose merült fel bennem és benne sem hogy nem biznank akapcsolatunkban.
2018. jan. 16. 06:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!