Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért házasodik ís alapót...

Miért házasodik ís alapót családot minden volt osztálytársam?

Figyelt kérdés

Szűlnek,eljegyzik,házasodnak, gyarapodnak. Velem egyidősek. 25 éves a többsége. Hova rohannak miért ilyen korán, vagy csak én gondolom így.. Nekem se párom se gyerekem... Lemaradtam volna... Lassan úgy érzem


L/24



2018. jan. 22. 16:47
1 2
 11/20 anonim ***** válasza:
83%
25 évesen házasodni, családot alapítani mióta rohanás? Tök jó korban vannak hozzá. Persze nem mindenki találja meg a társát még ilyenkor, te se vagy elkésve, de rájuk se mondanám, hogy elsietnék, vagy hogy ez korán lenne.
2018. jan. 22. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/20 anonim ***** válasza:
44%
Nem vagy lemaradva, de ez pont az az életkor, ha lehet így mondani megfelelő családalapítasra. Főleg meg ha a párok évek óta együtt vannak. Én is fiatalon mentem férjhez, 23 évesen és ekkor már 7 éve voltunk egy pár. Hány évet kellett volna még várnom?! A férjem 3 évvel idősebb tőlem. 25 évesen voltam mikor megszületett a kisfiam. Szeretnénk tesót, akinek 30 éves koromig meg kellene érkeznie. 30 felett én már nagyon nem szeretnék szülni. Tavaly sok volt osztálytársam és csoporttársam ment férjhez vagy nősült meg. Idén ahogy hallottam eljegyzések vannak tervben. Akinek meg gyereke van még jóval korábban vállalták, mint nekünk lett. Semmi kivetnivalót nem látok benne. Engem Anyukám 19 évesen szült, na az nagyon fiatal, de alkoriban meg az volt az átlagos.
2018. jan. 22. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/20 anonim ***** válasza:
22%
Azért siettetik a nők a házasságot, hogy még legyen idejük az első férjük mellett megtalálni majd a másodikat.
2018. jan. 22. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/20 anonim ***** válasza:
41%
19 éves vagyok, tavaly érettségiztem. 3 osztálytársamnak van már gyereke, hat házasodott meg, négy van eljegyezve.
2018. jan. 22. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/20 anonim ***** válasza:
63%

A nők állandóan játszmázni, versenyezni akarnak.

Az iskolában pl. mindenhez sík hülye volt, de azt gondolja, hogy egy gyors szüléssel "lehagyja" a többi csajt, akik "csak" tanulni jártak oda.

2018. jan. 22. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/20 Nazaret ***** válasza:
12%
Mert ez az élet rendje!!! Normális esetben!! Az, hogy ma negyven évesen szülnek a nők, az az abnormális. Legalábbis szerintem!!
2018. jan. 22. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/20 A kérdező kommentje:

#3-as. A mindenkit úgy értettem, hogy a többségnek már van gyereke, el van jegyezve vagy házas. Tény hogy nem mindenki,viszont a többség javára.


Azt igen értem,ha már tényleg olyan régóta együtt vannak oké,mert pl van egy olyan iskolástársam aki kettővel felettem járt. Úgy 8éve egy pár a férjével,nem rég költöztek össze és fél éve házasodtak,de ők most 27 évesek kB. 8 évnél azt mondom hogy huuuu... Milyen sokáig együtt voltak/vannak és most házasodtak össze. 8év 8év. De van olyan régi baratnőm aki másfél éves kapcsolat után esett teherbe. Ez nem gyors..?! Azért, mert vakok vagyunk a szerelemtől ez még akkor is gyors,nem?! Persze mindenki máshogy gondolkozik,értem én,de józan ésszel,a mai világban!!!! Ez nem az a világ amikormég nagyszüleink éltel......"Amivel valóban nincs gond." Nem is ezekkel van gond. Lehet azért nem értem,mert fiatal vagyok és nem tapasztaltam eleget. Azon jár az agyam sokat,hogyha tételezzük fel: 23évesen megismered életed szerelmét,vagy legalabb is annak hisszük, másfél év után állapotos lesz majd megszül. De!!! Előtte ha dolgozott életében kB ha 2 évet normális munkahelyen. Fiatalság bolondság. 5év után szakítás. Az anya a gyerekkel magára marad és akkor keressen állást. Én erről beszélek. Tisztelet a kivételnek, mert vannak gyönyörű párok akik fiatalon alapítottak családot és ismerek is egy kettőt akik tényleg boldogok ismerik egymást,nem arról szól a kapcsolat hogy csak a tvt bámulják,mert beszélgetni már nem tudnak egymással ebben a mai virtuális világban.... Vannak ilyenek,de kevés sajnos. Visszatérve csak azt szeretném kifejteni,hogy nagyon sokan meggondolatlanul, párjukat igazából nem is ismerve esnek bele egy olyan hibába,ami kihathat az egész életünkre. Nem arról van szó hogy ma matekból egyest vittem haza,mert ezen könnyebben lehet változtatni,hogy kijavítsam. Arról,hogy egy olyan döntésről beszélünk aki /ami meghatároz Több életet. Megszületik egy gyerek nem mondhatom azt,hogy félre teszem,mint a matekleckét. Majd holnap megcsinálom!

Én pl. Nagyon vágyom babára,nagyon családcentrikus vagyok. Házasodni viszont nem feltétlen szeretnék ha egyszer esélyem adódna rá. Vagyis. . Nem ebben a korban. Lehet furán hangzik,de én nem akarok a húszas harmincas éveimben házasodni. 40felett igen. Miért akkor?! Talán a 40-es, 50-es év az az időszak,amikor nagyjából már tényleg tudod kivel akarsz lenni,amikor már nem válogatsz,amikor már megvan a biztos alapzat a családodnak és magadnak. Biztos nem értitek én miért így gondolkozom,de talán akkor kimondhatom, hogy egyszer házasodtam,nem váltam el,és azzal élek aki igazán szeret és tisztel.

Én ugy nőttem fel hogy. Szüleim 3éves koromban elváltak és azóta engem apa nevel. Én nem szeretném azt a gyerekeimnek,hogy átéljék amit én. Ha választhatnék,továbbra is apát választanám. Örülök, hogy ő nevelt fel,de nem akarok olyan helyzetbe kerülni mint a környezetem többsége. Sajnos fiatalon sokan házasodnak, majd szétmennek mert meglátnak egy fiatalabbat.... Tisztelt a kivételnek

2018. jan. 23. 09:53
 18/20 anonim ***** válasza:

Kit érdekel, ne a mással foglalkozz.


Nekem is sok középiskolás oszálytársam már babás, aztán?


Én 28 vagyok, két éve találtam rá életem párjára, egy éve élünk együtt, hová rohanjak?

Még éldegélünk, aztán eljegyzés-házasság és ráér az a gyerek pár év múlva - ha szülhetek egyáltalán.


Ha nem, akkor újratervezés, de a barátom tudja, mi a helyzet.

2018. jan. 23. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/20 anonim ***** válasza:
Neked korai, nekik nem. 25 éves egy teljesen reális kor, ennyi idősen azért már sokan képesek ilyen kaliberű döntéseket meghozni. Másrészt meg, sose leszel boldog, ha mások életével foglalkozol, ahhoz hasonlítod magad. Nem vagy lemaradva, de nincs is jogod ítéletet mondani mások döntései felett.
2018. jan. 23. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/20 anonim ***** válasza:

Kedves kérdező!

Van az a nő aki szerelemből és ésszerűen házasodik,

és van amelyik csak azért, hogy ki tudja írni a fészbúúkra.

2018. jan. 24. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!