Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mast is nyaggatnak a szulei,...

Mast is nyaggatnak a szulei, hogy mikor hazasodik mar ossze a baratnojevel/baratjaval?

Figyelt kérdés
A baratommal 3 honapja lakunk egyutt, es kb egy eve jarunk.Anyukam(meg az egesz csalad) azzal nyusztet, hogy mikor hazasodunk mar ossze.Szerintetek ez normalis???hogy szereljem le oket?
2014. szept. 23. 09:03
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
90%
1ev utan meg korai,en 6ev utan hazasodtam.
2014. szept. 23. 09:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
Igen, de ok azzal magyrazzzak ezt, hogy mindketten benne vagyunk a korban.(én 30, a baratom 38 eves)
2014. szept. 23. 09:14
 3/11 anonim ***** válasza:
50%

Valamennyire igazuk van. Egy év alatt már megismerhettétek egymást, főleg, hogy már nem tinik vagytok és van élettapasztalatok.

De ha nektek jó, hogy csak szeretők vagytok, akkor ne hallgassatok senkire.

2014. szept. 23. 09:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem semmi közük hozzá... ismerek egy párt, akik 4 éve élnek együtt, annyi idősek kb, mint ti... bár gondolkodik a család, hogy ideje lenne, de őket nem nyaggatják, mert tiszteletben tartják... amúgy a pár hölgy tagja erősen gondolkodik már a dolgon, de nyilván nem akarja ráerőltetni a párjára, fölösleges emiatt feszültséget generálni, ha amúgy jól megvannak...
2014. szept. 23. 09:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:
De mi is szeretnénk osszehazasodni, csak meg 2 evet varni akar8unk, mert en addigra fejezem be az iskolat.Csak azt nem ertem, hogy nekik miert jo, hogy akarhanyszor beszelunk, mindig felhozzak ezt a temat???
2014. szept. 23. 09:24
 6/11 anonim ***** válasza:
75%
Jahm, nyaggatnak, főleg hogy 4 éve együtt élünk, 5 éve együtt vagyunk :D Már megszoktam, elintézem azzal, hogy majd.
2014. szept. 23. 09:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
100%

Minket is nyaggatnak, de képzeljétek el, hogy nem az esküvővel, hanem a gyerekvállalással. Nekem meg ez a fura. A mai világban már alig tartja valaki fontosnak a 'sorrendet'. És nem a fitala ismerőseink vélekednek így, hanem az idősebbek.


A kérdésedre válaszolva, nem normális. Válaszold mindig ugyanazt és ne hagyj lehetőséget a további beszélgetésre ebben a témában: ez kizárólag a mi dolgunk.

2014. szept. 23. 10:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
100%
Az én anyukám is szeret(ne) beleszólni a dolgokba, de a házasságot sose erőltette. Mi 3 éve vagyunk együtt, 2 éve élünk együtt; öcsémék is kb. 1 éve élnek együtt, de egyikünket se piszkálják a házassággal. Szerintem tisztában vannak vele, hogy egyikünknek sem fontos, hogy papíron összekössük az életünket, jól megvagyunk így is. És nekem ugyan van már egy gyerekem, de azt is elfogadják, hogy se öcsémék, se mi nem szeretnénk gyereket.
2014. szept. 23. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
90%
7 eve elunk egyutt a bnommel. Apam azt mondta h ha meghazosodok eltori a kezem-labam. :)
2014. szept. 23. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
90%

15 éve vagyunk együtt, jópár éve együtt lakunk, 3 éve közös házban. Soha senki nem mondta, hogy házasodjunk össze :) A párom anyja elég jó fej, annyit mondott nemrég, könnyedén megemlítve, hogy már nem is várja, hogy erről az oldalról unokája legyen... Soha nem beszélt erről korábban.

Úgyhogy nekem jó. Egyetlen távoli rokont kivéve senki sem noszogatott, hogy szüljek már egy gyereket, házasságról pedig végképp senki nem ejtett egy árva szót sem. Nem mintha meghatott volna, nyilván azt tesszük, amit akarunk.

2014. szept. 23. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!