Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Keresünk valakit! Jelentkezne...

Keresünk valakit! Jelentkezne az érintett? (Részletek lentebb)

Figyelt kérdés

Előre is elnézést kérek mindenkitől, amiért nem rendes kérdést teszek fel, de nagyon fontos ezt megtudnom, és sajnos úgy tűnik ez az egyetlen módja.


A Családi kapcsolatok kategóriában a "Hogy tetszik a Veronika név?" kérdéshez ( http://www.gyakorikerdesek.hu/csaladi-kapcsolatok__egyeb-ker.. érkezett egy hozzászólás, a második oldalon a 8. (így hangzik konkrétan: "Így hívják anyukámat. Sőt, a nagymamám is Veronika lett volna, de egy anyakönyvvezetési gixer miatt ő !Verona! lett... :D"). Szeretném megkérni a hozzászólás íróját, ha olvassa ezt a kiírást, legyen szíves keressen meg priviben, mivel én ugyanezt vele nem tudom megtenni (nincs bekapcsolva a privi funkció) és nagyon fontos lenne beszélnem vele.


Megkérnék mindenkit, hogy ne legyen tiszteletlen és bunkó, és lehetőleg kamuból se jelentkezzen már senki, mivel életbevágó, hogy tényleg a fent említett személyt találjam meg. Így kérek mindenkit hogy a nem helyénvaló hozzászólásoktól vagy kamuzástól kíméljen meg.


Köszönöm a megértést és várom a fenti személy jelentkezését!


2010. jún. 5. 23:08
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
100%

Szia!


Én csak segíteni szeretnék, nem tennéd ki a kérdésedet úgy hogy pl: Verona a nagymamád neve? Kérlek jelentkezz! Esetleg lent beirhatnál valamit neki amit akarsz hátha könnyebben rátalál a kérdésedre. Remélem sikerül megtalálnod az illetőt.

Minden jót!


Remélem nem baj hogy írtam.:)

2010. jún. 5. 23:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
87%
Írhatsz ahhoz a kérdéshez is,mert azt hiszem kap mailt ha valaki válaszol a kérdésre,nekem legalább is jönni szokott h válasz érkezett...hátha beleolvas...
2010. jún. 5. 23:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
100%
Igen, ha érkezik válasz, akkor a megválaszolt üzenetek közül az lesz az első
2010. jún. 5. 23:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 A kérdező kommentje:
Hali! :) Köszönöm a tanácsokat, nem baj, hogy írtatok :) Megpróbálkozok a javasolt ötletekkel is, hátha hamarabb célt érek :)
2010. jún. 5. 23:41
 5/15 anonim ***** válasza:
41%
szia elmodnanád hogy mért ilyen fontos ez neked?
2010. jún. 6. 00:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
100%
Megírod majd hogy jelentkezett-e?
2010. jún. 6. 00:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
100%

Irhatsz a moderátoroknak is, megindokolva, hogy miért keresed - ugyanis ök fel tudják az illetövel venni a kapcsolatot emailban akkor is, ha nem nyilvánosan elérhetö is.

Ha a az illetönek szándékában áll veled kapcsolatba lépni ebben az ügyben, akkor ö meg tud téged keresni.

2010. jún. 6. 08:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 A kérdező kommentje:
Sziasztok! :) Szólok, ha jelentkezett és azt is elárulom majd, hogy miért keresem, de előbb vele akarom megbeszélni :) Remélem nem gond ;)
2010. jún. 6. 10:27
 9/15 anonim ***** válasza:
100%
remélem sikerül megtalálnod
2010. jún. 6. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
100%
Szólj, ha sikerül! :)
2010. jún. 6. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!