Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mennyire jó ötlet a még jó 10...

Mennyire jó ötlet a még jó 10 évig biztos meg nem született gyerekemnek, és a jövőbeli anya önmagamnak írnom? //többi lent// 16/l

Figyelt kérdés

Szögezzük le, hogy nem vagyok terhes, szűz vagyok és nincs, nem is volt még barátom.


Na szóval, az a helyzet, hogy még előző évben elkezdtem leveleket írni saját magamnak. Eddig van összesen 5 levél. Nem naplószerű, amiben egy napomat írom le, hogy ez meg az ilyen rossz vagy jó volt. Szerencsémre már kinőttem a durcis liba korszakomból, amikor az is idegesítő amikor apám levegőt vesz, és amikor semmi nem jó és az egész világ egy kalap sz@r. Tini tapasztalataimat és gondolataimat, illetve tanulságokat írok le arra az esetre, ha amikor szülő leszek, és esetleg befásulnék, elfelejteném milyen gyereknek lenni, vagy esetleg hogyan éreztem magam tini koromban. Azt is hozzáírtam, hogy bár rengetegszer van a felnőtteknek igazuk, a gyerekek sem ostobák, ha mást nem, hallgassam meg és gondolkodjak azon amit mondanak.


Illetve írtam egyet a kérdőjeles gyerekemnek is. Hogy pontosan miért, azt nem tudom. Talán egyszerűen azért, hogy tudja, az anyja is volt tini, lehet vele beszélgetni vagy mit tudom én. A magamnak írt leveleket pedig miután én majd elolvastam, gondoltam akár tini korában a gyerkőcöm is elolvashatná.


Szerintetek jó ötlet folytatni?



2018. jan. 28. 15:01
1 2
 1/12 anonim válasza:
87%
Nekem nagyon tetszik az ötlet, én folytatnám a helyedben! :)
2018. jan. 28. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
82%
Semmiképpen nem hülyeség. Szerintem fojtasd, még akár hasznodra is válhat.
2018. jan. 28. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
91%
Aranyos, ilyenrol mar olvastam ott egy e-mail fiokra irtak megg kepeket kuldtek es 18. szulinapjan odaaadtak a gyermeknek. Jo erzes lehet 18 evni kepeket sztorikat visszanezni. :)
2018. jan. 28. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
91%
Tök jó ötlet, én örülnék neki, ha én lennék a gyereked. :)
2018. jan. 28. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
90%
Hát ez nagyon jó ötlet 😊
2018. jan. 28. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
20%
Nem goniból, de kit érdekel? Ez azért nem akkora nagy dolog. Tedd, amit akarsz. Ne kérj véleményt minden naplóbejegyzéshez.
2018. jan. 28. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
91%
Én már évek óta írok magamnak leveleket. Nagyon jó dolog. A jövőbeli gyermekemnek is írtam.
2018. jan. 28. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
88%

Szerintem is tök jó ötlet :) Folytasd, míg van kedved.

40/N

2018. jan. 28. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
86%
Szerintem szuper ötlet, ne hagyd abba :)
2018. jan. 28. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
75%
Nagyon jó ötletnek tartom. Lehet, hogy több szülő-gyerek kapcsolat lenne jobb, ha a szülő emlékezne az egykori önmagára.
2018. jan. 28. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!