Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Elfogadható, ha a ballagási...

Elfogadható, ha a ballagási ebéd után szinte rögtön az "ünnepelt" elmegy egy koncertre?

Figyelt kérdés
Barátnőm lányáról van szó, szerintem semmi gond vele, de a nagyi szerint illetlenség otthagyni a rokonokat. Szerintem nem, hiszen akkor már néhány órát együtt fognak tölteni.
2010. jún. 6. 14:13
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
85%
Szerintem nem illetlenség, főleg hogy a koncert időpontját nem a ballagó határozta meg - gondolom én. :) Ez az ő napja, hadd menjen! Ebédig meg koncert után is lesz idő az együttlétre még. Megértőnek kell(ene) most lenni vele, és nem lelkiismeret-furdalást csinálni neki.
2010. jún. 6. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
59%
Pff szerintem marhanagy illetlenség... Én inkább akkor megmondtam volna, hogy ne is csináljanak nekem ballagást, vagy tegyük át máskorra, ha már ilyen kis hülye lennék, hogy a koncert fontosabb... pfff :S Eszembe nem jutna ilyet csinálni, nemhogy még meg is tegyem!!! Mik vannak?!?! Szerintem ez nagyon durva amúgy :O
2010. jún. 6. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
72%
Hülyeség, az ő ballagása, róla szól, ha koncertre akar menni délután és már előtte eltöltött pár órát a családdal, menjen.
2010. jún. 6. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 A kérdező kommentje:
Azt nem írtam, hogy az apjával menne, akivel nem él együtt már nagyon régóta...
2010. jún. 6. 15:01
 5/19 anonim ***** válasza:
100%
Az úgy megengedett szerintem, mert az apja is családtag.
2010. jún. 6. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:
59%

Sztem illetlenség.

És miért?

Mert azért mennek oda a rokonok h őt ünnepelhessék!Nem azért h oké, beszélgetünk és nem baj h nincs ott az ünnepelt..akkor egyáltalán minek neki ballagási ünnepség?Másnak meg alig telik, ő meg tot lenne pár órát, pf :S

mondjuk látszik, h 14, már bocsi, fontossági sorrend

2010. jún. 6. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:
83%
Amikor en ballagtam, a ballagasi ebed utan par oraval kezdodott a bankett. Akkor illetlenseg volt elmennem?
2010. jún. 6. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:
33%

Előző:

középsuli vagy általános?

mondjuk általánosban bankett meg szerenád nem nagyon van


középsuliban meg nem ballagás után, tehát feltételezem h általánosban volt:) hááát, az sem normális, aki így szervezte, már ne is haragudj..akkor felesleges ballagási ebéd meg stb :D

2010. jún. 6. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:
57%
hmmmm erdelyi vagyok, ugyhogy nemnagyon ertem ezt a kozepsuli meg altalanos dolgot :S amikor a 12. osztalyt vegeztem, ez akkor volt. Szerintem is hulyen volt szervezve, de mi nembagyon szolhattunk bele...
2010. jún. 6. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:
57%

Az középsuli:)

Csak fura, mert bankett érettségi után szokott lenni, a ballagás itt pedig 1 hónappal előtte van

2010. jún. 6. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!