Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Elfogadható, ha a ballagási...

Elfogadható, ha a ballagási ebéd után szinte rögtön az "ünnepelt" elmegy egy koncertre?

Figyelt kérdés
Barátnőm lányáról van szó, szerintem semmi gond vele, de a nagyi szerint illetlenség otthagyni a rokonokat. Szerintem nem, hiszen akkor már néhány órát együtt fognak tölteni.
2010. jún. 6. 14:13
1 2
 11/19 anonim ***** válasza:
72%

ertem :)

itt ballagas utan van, ezert is jon ki hulyen egy kicsit, mert sokan huu de jot buliznak a banketten, aztan az erettsegin meg elbuknak. valahogy olyan, mintha elore innank a medve borere

2010. jún. 6. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/19 anonim ***** válasza:
63%
Ha összejött a család és ritkán vagy együtt, akkor illetlen. Terészetesen ha szűk családi körben vagytok, akkor elnézik neked, hisz fel lehet ugy is fogni, hogy ez a jutalom a ballagásodra.
2010. jún. 6. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/19 anonim ***** válasza:
87%

Bács-Kiskun megye, 15 évvel ezelőtt, általános iskolai ballagás:


ballagás, ballagási ebéd, pár órával később bankett


Mindenki eljött a bankettre, a családból senki nem tartotta illetlenségnek...

Egyébként ebéd alatt is tudnak beszélgetni, együtt lenni, ne mondjátok már nekem, h a felnőttek ilyenkor ölre mennek, h ki tud többet beszélni a ballagóval... Az elején vele is beszélgetnek, persze, meg kérdezgetik, de aztán egymással foglalkoznak inkább - főleg, ha régen látták egymást. Persze, ilyenkor jön a kötelező illedelmesség, h jajj, miattad jöttek ilyen messzire, közben meg simán lehet, hogy fél óra múlva már a kutya se szól hozzá... Szóval, szerintem simán menjen el, a nagyi szemét inkább az bökheti, h az apukával távozik. A buli nélküle is megy tovább.

2010. jún. 6. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/19 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat! Az a helyzet, hogy az összes rokon olyan, hogy a lány heti rendszerességgel látja őket, sőt van, akit minden nap. Tehát kb. 20 km-es körzetből jönnek, nem az ország másik végéből!!! Mégsem illik ezek szerint?

Ha az én lányom lenne, simán elengedném:))

2010. jún. 7. 10:49
 15/19 anonim ***** válasza:
86%
Szerintem nem illetlenség ez a nap az ünnepeltről szól nem arról hogy végignézük a rokonok lerészegedését, kaja, ajándékok és slusz onnantól már úgyis csak arról beszélnek hogy kiek milyen az élete.
2010. jún. 8. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/19 anonim ***** válasza:
86%

szerintem nem illetlenség, pláne ha tényleg sokat találkoznak, én simán elengedném így. meg nem rögtön megy el, hanem velük lesz pár órát.

szegény, végre elballag még jó, hogy akar bulizni egyet :D

19/L

2010. jún. 8. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 anonim ***** válasza:
100%
Igen.Én is elmentem anno utána discoba menny,érezd jól magad az a te napod.
2010. jún. 8. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 anonim ***** válasza:
Mivel a rokonokat "gyakorta" látja s az apját nem annyira ezért szerintem ez egyfajta ajándék neki. Nehogy már ne mehessen el az apjával valahova balagáskor. Szerintem ha meg van az ebéd szépen megköszöni egyben mindenkinek s utána elmegy. Ha nézik az apa s lány érdekeit ezen nemlehet megsértődni.
2010. jún. 8. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 A kérdező kommentje:
Jelentem, elengedték:))
2010. jún. 12. 15:07
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!