Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ugye velem van a baj ha megtaláltam azt a férfit akiről minden nő álmodik mégsem vagyok fülig szerelmes?

Figyelt kérdés
Minden nap bókol,érzelmes,jó a humora,kedves,romantikus,nyugodt,kalandvágyó,jó szivű,gyerekszerető,megnevettet,vidám,jó szerető... Nem tudok,rosszat mondani rá, a belsője fantasztikus... Életemben nem ismertem ilyen rendes pasit aki ennyire szeret.. A csillagokat is lehozná.. Bezzeg a régi ****exek ott néztek hülyének ahol nem szégyellték.. Akkor most mi van velem?? Legszívesebben leütném saját magam :( Még nincs velem egész két hónapja,ő mégis nagyon komolyan gondolja velem. Annyira boldog lennék,ha szerelmes lennék egy ilyen férfiba..
2016. júl. 8. 07:48
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
78%
Akkor mégse álomférfi, ha nem vagy belé szerelmes.
2016. júl. 8. 07:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
74%

trollkodunk korán reggel? hmhm

azt akarod suallni, hogy a nők csak a bunkókra mennek rá, hogy saját magukat tudat alaltt szenvedésre késztessék?

2016. júl. 8. 07:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
Evés közben jön meg az étvágy.
2016. júl. 8. 07:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
Lehet neked ehhez több idő kell. Nincs erre jó tanács, mert neked kell ismerni magad ahhoz, hogy eldöntsd érdemes-e tovább folytatni és lesz-e belőle valami. Vonzódsz hozzá testileg? Vele lennél mindig? Féltékeny lennél ha más lánnyal flörtölgetne? Hiányzik ha egy ideje nem látod? Ha bánat vagy öröm ér, neki is elmondanád? Ha ezek nem egyértelműek akkor nem biztos, hogy neked ő a megfelelő partner. Az sem mindegy mennyi időt töltötök együtt. Ha nincsenek közös programok, szituációk amiből jobban megismerheted, akkor úgy nehéz bárkibe is beleszeretni. Nem mindenki első látásra szerelmes típus. Valószínűleg te sem.
2016. júl. 8. 08:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 A kérdező kommentje:
Ezekre mind igennel tudnék válaszolni.. sokat vágy együtt. Nem értem
2016. júl. 8. 08:20
 6/14 anonim ***** válasza:
Na ezért nem kell listát írni a társkeresőn és úgy általában, hogy ki milyen férfit álmodik meg magának. Persze van egy értékrendje az embernek, de a kémiát nem lehet felülírni és befolyásolni sem.
2016. júl. 8. 08:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
Nincs olyan férfi. Mindenkinek más kell.
2016. júl. 8. 08:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
10%

Mert olyan férfiről van szó,akire a nők csak mondják h ilyenre vágynak,de közben láthatjuk h mi a helyzet.

A nőkkel nem szabad túl jól bánni,ez aranyszabály.

2016. júl. 8. 09:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
76%
Nem olvastam el a kiegészítést, de ne azt a pasit keresd, aki minden nő álma, hanem aki a tiéd. Egyszer olvastam egy nagyon jó cikket arról, hogy sok ember ír bakancslistát, amin olyan dolgok szerepelnek, aminek szerinte szerepelnie kell, pl.: utazás, miközben nem is vágyik sehova, csak ez olyan népszerű tétel szokott lenni. Aztán várja a boldogságot attól, hogy megvalósít olyasmit, ami másoknak az álma.
2016. júl. 8. 09:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:

.."a férfit akiről minden nő álmodik.."


Nem minden nő ugyanolyan férfiról álmodik!:)

Egyébként nekem is volt már olyan, hogy a páromra is mindenki azt mondta, hogy "ilyen ffiról álmodik minden nő..", de én mégsem tudtam beleszeretni (szóval szerelmes lenni), így sajnos nem lehet sokáig fenntartani egy kapcsolatot.

Az lesz az "igazi" számodra, akit szeretni fogsz ATTÓL FÜGGETLENÜL, HOGY NEM TÖKÉLETES!

2016. júl. 8. 10:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!