Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Miért nem vagyok szerelmes,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért nem vagyok szerelmes, ha megtaláltam álmaim férfiját?

Figyelt kérdés
Fél éve vagyunk együtt, és minden olyan, mint képzeltem. Minden tulajdonsága megvan, amit egy férfiban kerestem. Helyes, humoros, komolyan gondolkodik, felelősségteljes, őszinte, és a kémia is működik rendesen. Szerintem össze is illünk, jól érzem magam vele, mégsem alakult ki az az érzés, amit hittem, hogy ki fog, ha ilyen barátom lesz egyszer. Mi lehet az oka? Van még esély, hogy kialakul?
2015. jan. 11. 08:59
1 2
 1/17 CptTomato ***** válasza:
84%

Jól vigyázz mit kívánsz mert megkapod.

Az emberi természet alapvetően nem tud mit kezdeni a tökéletességgel mert nem bírja felfogni. A küzdelem ami hajt előre minket. Ezentúl még kialakulhat valami , de nem sok esélyt látok rá. És gondolj bele ha évek múlva vissza emlékszel erre nem lehet hogy kiszeretsz belőle mondván hogy csak a te erőfeszítésed miatt lett komolyabb?!

2015. jan. 11. 09:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 A kérdező kommentje:

Kiszeretni nem fogok, mert bele se sikerült. :)

De nem miattam ilyen, amilyen, régebb óta ismerem, mindig ilyen volt.:)

2015. jan. 11. 09:08
 3/17 anonim ***** válasza:
Mivel tényleg az ember a kihívásokat keresi természeténél fogva. Te láttad magad előtt a tökéletes férfit, akit szeretnél, és ő "belepottyant az öledbe" , így nem annyira érdekel, mert már nincsenek mondhatni izgalmak. Belül másra vágysz, az eszed pedig túl reálisan gondolkodik :) szerintem ne várj túl sokat ezen felül.
2015. jan. 11. 09:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
100%

"Fél éve vagyunk együtt, és minden olyan, mint képzeltem. Minden tulajdonsága megvan, amit egy férfiban kerestem."


Ez még tipikusan az az időszak amikor még vastag a rózsaszín köd és azt érzi az ember, hogy igen Ő az igazi. Várj kicsit.

2015. jan. 11. 09:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
100%

Akkor mit érzel, mi az hogy nem tudsz kiszeretni belőle, mivel bele se szerettél... Működik a kémia, jó a társaságában is, valamit csak érzel... Holnap eltűnne az életedből azt mondod ugyan olyan teljes életed lenne és egy csepp ürességet se éreznél?

Hát erre nem tudok akkor mit mondani... Ott bajok vannak nálad...

2015. jan. 11. 09:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
82%

#1-nél a pont.

Addig küzdünk vmiért, ameddig meg nem lesz. És ha csak az ölünkbe pottyan, azt nem becsüljük meg.

2015. jan. 11. 09:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
100%
Mert nem szerelmes lettél hanem az igényeidnek megfelelőt kerestél. Ez pedig nem szerelem. A szerelem az amikor akkor is szeretjük, ha nem felelne meg.
2015. jan. 11. 09:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
100%

A 7-es megválaszolta!

Hiába felel meg egy elképzelt igénynek, ha nincs meg benne az a plusz, amiért az ember szerelmes lesz. Mert az ember nem ész érvek alapján lesz szerelmes, hanem azok jönnek maguktól és nálad nem jönnek. Tehát az eszednek hiába tökéletes, de az érzelmeidnek, érzéseidnek nem az. Mert van még egy plusz, ami elvenné az eszed, de ez nincs meg a párodban.

2015. jan. 11. 09:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 A kérdező kommentje:

Fél év az igaz, hogy a rózsaszín köd időszaka, de én pont ezt hiányolom.


Persze, hogy érzek iránta valamit! Jó érzés, mikor vele vagyok, hiányzik, mikor nincs velem, eszembe jut néha, kezdek már kötődni is hozzá, stb...

De nincs rózsaszín köd, nem ment el az eszem, nem őrülök meg érte, pontosan látom a hibáit, stb... (Nem mondtam, hogy tökéletes, csak számomra az. Persze, hogy vannak hibái, mert ember, de a számomra fontos tulajdonságokban nagyon is rendben van.)


Sajnos ez a nem kell megküzdenem érte dolog gyanús nekem is, ugyanis világ életemben reménytelenül voltam szerelmes...

2015. jan. 11. 09:39
 10/17 anonim ***** válasza:
100%

Persze, hogy érzel iránta valamit. De nem vagy szerelmes! Mert ez nem szerelem! Kedveled, szereted, de nem szerelemmel.

És ennyi idő alatt már belé szerettél volna. De ezután már nem is fogsz. Tudod, hogy jó vele, tudod, hogy megvannak benne azok a dolgok, amiket elvársz egy kapcsolatban, de ettől több kell a szerelemhez. Hogy úgy érezd, hogy odavagy érte, de nagyon!!!

2015. jan. 11. 09:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!