Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Megtaláltam a barátom lementet...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Megtaláltam a barátom lementett üzeneteit, amiben egy csajnak azt írja, szerelmes belé. Mit tegyek?

Figyelt kérdés
egy csajnak olyanokat ir hogy szerelmes belé, és hogy ő neki az igazi,nemcsak flörtnek tünt a dolog hanem tényleg elég mély érzéseknek, fogalmam sincs hogy mit csináljak, már éreztem rajta hogy nem engem szeret és ez csak megszokás, és nekem sosem mondott ilyeneket és mindig is éreztem hogy nem szerelmes belém csal elvagyunk. de ennek ellenére mégis nagyon fáj a dolog.megakarom tartani, de ő azt irta a lánynak, hogy nem tudja hogy most mit csináljon velem.
2007. dec. 12. 21:49
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Szia.Sajnálom,hogy ez így alakult.Ez nagyon nem ferrn a barátodtól.Könnyítsd meg a dolgot,és mondd el az igazat,és hagyd el te,ha már ö nem képes ere a dönte´sre.Még mindíg jobb,mint megcsaltnak lenni.Hidd el.Ez a kapcsolat úgy sem müködne,hsa nem szeret,pláne,hogy van egy másik.Ettöl rosszabb nem kell egy kapcsolatban.Hidd el,megtalálod te is a pa´rodat.
2007. dec. 12. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
84%

szerintem ez egy igencsak megalázó helyzet.Én tuti nem gondolkodnék, hanem azonnal kilépnék ebből a kapcsolaból...

Ez a pasi nem érdemel meg téged, úgyhogy ne pazarold rá az idődet, hanem keresd meg a párod.Tudom hogy könnyű kívülállóként tanácsokat adni, de ha túl leszel rajta te is másképp gondolod majd.

Sok-sok boldogságot kívánok, és mielőbb találd meg a számodra igazit!!!!!

2007. dec. 13. 10:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
80%

Szia!


Szerintem is szakíts vele, nem érdemes megtartanod,ha nem szeret csak még több fájdalmat okozna,tudom nehéz, de minél tovább húzod a dolgot annál rosszabb lesz!Kitartás!!! :))

2007. dec. 13. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!