Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Aki a gyerekével és annak...

Aki a gyerekével és annak családjával él egy házban, hogy csinálja?

Figyelt kérdés

Havonta egyszer-kétszer főzök valamit amit megennék,egyébként hétköznap közkonyháról hordatom az ebédet,hétvégén meg csak jut egy-egy tányérral abból amit a menyem kotyvaszt.Meg mondjuk igazából minden nap...

Adok a rezsibe,mégis úgy csinálnak,mintha élősködnék rajtuk.


2018. febr. 3. 22:31
1 2 3 4 5
 1/45 anonim ***** válasza:
83%
Ha így beszélsz a menyedről, akkor nem csoda.
2018. febr. 3. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/45 anonim ***** válasza:
84%
Hú, de ellenszenves vagy kérdező!!!
2018. febr. 3. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/45 anonim ***** válasza:
75%
Tudod mi az a közkonyha?!
2018. febr. 3. 23:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/45 anonim ***** válasza:
77%
Na ezért mondjuk h anyos 200 km rá kb,h ne tudjon papucsban átjönni,soha se költöznék anyoshoz v szülökhöz egészségtelen lövészárok szerű.
2018. febr. 3. 23:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/45 anonim ***** válasza:
87%
Én úgy oldom meg, hogy nem élek együtt a fiammal és a menyemmel. Pedig nagyon szeretem a menyemet, és tudom ő is szeret engem. Amikor eltört a csípőm akkor is könyörögtek, hogy addig lakjak velük, de nem. Így is részemről kicsit kellemetlen volt, hogy minden nap jöttek, hogy segítsenek. Nem azért volt kellemetlen mert rosszat csináltak volna SŐT! sokat segítettek..inkább a tehetetlenség érzés miatt. De én szerintem nagyon nem jó ha több generáció él közös fedél alatt.
2018. febr. 4. 00:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/45 anonim ***** válasza:
73%

Mert inkább a szülő szokott főzni a gyerekére, és a szülő-gyerek az egy család, nem kell fillérre elszámolni.

De a meny az más, az nem a te családod, neki mért kéne rád főznie, vagy akár havi 1-2000 vagy 5-10000 Ft mínuszba kerülnie amiatt, hogy esetleg nem pontosan fedezed a tőle kapott étel árát?

2018. febr. 4. 01:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/45 anonim ***** válasza:
78%

Mert élősködsz rajtuk, azért.

Süt a kérdésedből, hogy egy élmény lehet veled együtt élni. Valószínűleg az sem kárpótolná őket, ha milliókat adnál havonta, nem csak a pénzről szól a világ.

Ha egyszer nem bírnak elviselni ott, élősködsz. Ennyi. Ha nem bírsz értelmes emberként viselkedni a menyeddel, akkor menj szépen máshová, a "közkonyha" máshol is elér...

2018. febr. 4. 04:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/45 anonim ***** válasza:
75%
Kinek a házában laktok? A tiéd, vagy a fiadéké?
2018. febr. 4. 06:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/45 anonim ***** válasza:
28%
Vicc hogy egy embernek jutott eszébe megkérdezni. Mert gyakoribb hogy a fiatal költözik az idős nyakára mint forditva.
2018. febr. 4. 06:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/45 anonim válasza:
82%

Mert azt írja ad a rezsibe, ezért gondoljuk, hogy ő lakik velük.

Nem kell itt a feszkót csinálni, nem ismerjük az élet helyzetüket.

Kedves kérdező, ülj le velük megbeszélni a problémádat, nyugodt hangnemben.hátha sikerül

2018. febr. 4. 06:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!