Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért mindig a mi kapcsolatunk...

Miért mindig a mi kapcsolatunkkal kell példálózni?

Figyelt kérdés
Bátyám barátnője néha úgy viselkedik, mintha csak magának akarná tudni a bátyám. Ha a tesóm nen tud elmenni hozzá akkor megharagszik rá, durcázik és nen fogadja el, ha a kötelességét kell megcsinálnia a tesómnak. Ennek a befolyásnak már tesóm bedőlt, ha a lány megbántotta még ő kér bocsánatot. Szüleimet is ez már nagyon zavarja, és ami engem még jobban idegesít, hogy az én barátomat is felhozza példának, hogy bezzeg én nem várom el, hogy legyen velem állandóan meg nem hisztizek, ha nem tud lejönni hozzám, mert részt kell vennie valahol. Már mondtam apámnak, hogy hagyjon ki ebből minket, de ugyanúgy folytatja. Elhiszem, hogy nen tetszik nekik, hogy a lány irányítja a tesómat, de a példánk még ezen nem javíthat. Ma is ebéd közben szóbajött az, hogy a barátom a hétvégén nem jött le hozzám, mert jelenése volt az ország másik felében és hogy ezért nen vertem ki a balhét, míg tesóm ma reggel jött haza a bnőjétől és este megint megy visszahozzá, aztán úgy vissza a kolijába (a lány messzebb lakik az egyetemi várostól mint mi, hozzájuk nézve mi félútob vagyunk) ahelyett, hogy ma este kényelmesen visszamenjen, mert reggel korán kell kelnie
2018. febr. 4. 13:16
 1/3 anonim ***** válasza:
37%
Nemhogy örülnél, hogy a ti kapcsolatotok legalább jó, hogy példaként tudják felhozni.
2018. febr. 4. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
82%
Szerintem se jó, ha a testvéreknek egymással, pláne egymás párjával vagy kapcsolatával példálóznak, összehasonlítgatják őket, fölösleges feszültséget generálhat a tesók között. Majd észhez tér előbb-utóbb a bátyád, addig meg úgyis hiába beszél bárki a fülig szerelmes embernek, csak rád fog megharagudni, mert a szüleitek többre tartanak, mint az ő barátnőjét.
2018. febr. 4. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
90%
Ha a pasid épp nincs veled, otthon kezdj el hisztizni a szüleidnek emiatt, akkor majd leszoknak a példálózásról.
2018. febr. 4. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!