Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért nem hiszi el senki,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért nem hiszi el senki, hogy nincs gond a kapcsolatunkkal csak, mert a barátnőm letiltott facebookon?

Figyelt kérdés

Összevesztünk egy baromságon,ami a facehoz köthető és a barátnőm nemes egyszerűséggel letiltott. Ez már fél éve történt és azóta amúgy jóval kevesebb a vita köztünk, nem beszélünk egésznap írásban, így esténként órákat is tudok nyugisan beszélgetni, hogy kinek milyen napja volt,stb. Neki és nekem sem okoz problémát,de az ismerősök,rokonok szinte felháborodtak rajta. Egy haverom egyenesen utálja azóta a barátnőmet és szerinte megalázó,hogy ilyet csinált.

Nagyon zavaró, hogy mindenki kérdezi "na,együtt vagytok még?" és ha mondjuk bárkinek, hogy köszönjük szépen nincs semmi gond a kapcsolatunkban mindig az a válasz, hogy "ja, persze" és szomorúan néznek. :D

Miért akkora gond manapság, hogy 2017ben nem fontos számunkra ez? Egyáltalán milyen dolog már, hogy ezen mások megbotránkoznak?

Persze,nem ez a legnagyobb problémám csak kiváncsi vagyok szerintetek miért gond egy kapcsolatban,ha nincs virtuális kommunikáció?


2017. okt. 20. 13:17
 1/6 anonim ***** válasza:
Az nem probléma, hogy nem beszéltek facebookon, stb. Ez még jó is, hiszen sokan már csak itt tudnak élni. De mi a jó égért vagy letiltva? Ez kicsit furcsa azért...
2017. okt. 20. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Mert nincs magánéletük, ezért jó dolognak tartják mások kapcsolataiban áskálódni.
2017. okt. 20. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Honnan tudják, hogy letiltottad?
2017. okt. 20. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Szomorú, hogy a facebook miatt mekkorát fordult a világ. Ez a mérce? Ha ott stimmel minden, akkor már a való életben is? Mennyi magamutogató, kifelé mindent színező ember és pár van fent és az emberek mennyire megvezethetőek. Azért, mert feltöltenek ezer fotót, hogy jujj de happy minden, már be is nyalja mindenki.

Mi a párommal nem vagyunk ismerősök facebookon, igaz, nem is vagyunk letiltva egymás felé.


A facebooknak semmi köze ahhoz, hogy kinek milyen a magánélete. Az csak egy irdatlan nagy felszín, tele színészekkel.


36/N

2017. okt. 20. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:

#4 Mi is így látjuk. Egyáltalán nem hiányzik az éltünkből, hogy ott is "együtt legyünk".

Nekem kissé unalmas a munkám és elkövettem azt a hibát, hogy napközben az üzeneteimmel bombáztam, ha nem írt vissza egyből amikor elérhető volt szarul esett, ahogy kiléptem az ajtón egyből írtam neki,hogy szeretem, stb. Így utólag érthető,hogy zavarta. De fura mód azóta egyszer sem kaptunk össze ilyesmin és mindketten alig várjuk, hogy este haza érjünk és megbeszéljük kinek milyen napja volt. Minőségibb az együtt töltött idő. Mert eddig az volt, hogy bármi volt napközben azt írásban beszéltük meg.

Azért nem old fel,mert jó így.


Nagyon zavaró, hogy emiatt mindenki még a nagyanyám is állandóan sipárog,hogy gáz van köztünk. Pedig nincs.

Nem tudja persze mindenki,de van aki észrevette, hogy nem vagyunk ismerősök vagy pl az addigi jelöléseknél nincs ott egymásnál a nevünk. Ha rákérdeztek nem szégyelltem vagy tagadtam,hogy mi történt.

2017. okt. 20. 13:48
 6/6 anonim ***** válasza:

Ahogy a 4-es írja.


Nekem ha így elmagyarázod, ahogy leírtad, megértem és elhiszem. Így alakult közöttetek, ez van. Önmagában semmit sem jelent a fosbook.


Vond meg a vállad és lépj tovább, hadd gondoljanak, amit akarnak.

2017. okt. 20. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!