Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Édesanyám párja nagyon furán...

Édesanyám párja nagyon furán viselkedik. Szerintetek is van benne valami beteg?

Figyelt kérdés

20 éves lány vagyok.

Anyum barátja 50 körüli, elég igénytelen külsejű (zsíros hajú, szőrös, szakadt ruhákban jár) magas férfi. Nem sokat beszél, de ha megszólal, panaszkodik. Régóta együtt vannak.

Sok perverz viccet mond, mikor nagy társaság jön hozzánk. (Pl én kérek a kávéba édesítőt, de 18 év alatt legyen..)

Amikor édesanyám hazaér a munkából, a szemem láttára markolja és csapkodja a fenekét és hangosan cuppogva csókolóznak. Amikor 12-13 éves voltam, egy alkalommal nagyon gusztustalan módon fogdosta a fenekem részegen, de anyum rajta kapta. Naiv voltam, nem értettem, hogy ez miért rossz, csak éreztem, hogy iszonyú kellemetlen, nem is lett belőle nagy ügy.

Ami nagyon fura, hogy nem igazán csinál azóta semmit, azon kívül, hogy a mellem és fenekem nézegeti sunyiban.. de mégis az ösztöneim azt súgják, hogy szörnyeteg.

Tegnap anya korán elment dolgozni, itt hagyott vele egyedül egy lakásban, sötétben.. és rám jött egy sírós pánikroham. Rettegtem, hogy megerőszakol vagy bejön a szobámba, ezért nem aludtam reggelig.

Előttem képes fecskére vetkőzni és így járkál a lakásban. Böfög, fingik és befekszik az én szobámba, az én ágyamba tv-zni, mikor nem vagyok itthon. (Kolis vagyok)

Undorodom a helyzettől. Szeretnék elköltözni de ez nem

Opció. Vajon túlreagálom? Sokat gondolok az egészbe, vagy tényleg beteg ember?


2018. febr. 6. 16:41
1 2 3
 1/22 A kérdező kommentje:
Anyummal nem merek beszelni errol, nem akarom tonkre tenni a boldogsagat.
2018. febr. 6. 16:43
 2/22 anonim ***** válasza:
55%
Pedofíl vad állat már bocs anyad meg hülye mert el nézi
2018. febr. 6. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 anonim ***** válasza:
98%

Szólj csak anyukádnak! Ha veled valami történik, úgyis fuccs a boldogságának. Már ha ezt annak lehet nevezni, egy ilyen

ápolatlan, műveletlen férfi (?) mellett.

2018. febr. 6. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 anonim ***** válasza:
32%
20-èvessen már nem vagy köteles velük lakni,keress munkát,albèrletet,költözz el..
2018. febr. 6. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/22 anonim ***** válasza:
97%
Nem akarom tonkre tenni a boldogsagat. Aha nagy boldogság egy pedofil igénytelen fickoval élni,aki ha nincs Anyud a lánya is jo lesz ágybetétnek.. Menekülj el onnan mielőbb ,mert ha tényleg hozzád nyul nem fogsz örülni,Anyud meg téged fog elhordani minden loty..nak.
2018. febr. 6. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/22 anonim válasza:
16%
Mivel 20 éves vagy biztosan megtudod magad védeni.. Egyrészt.. Másrészt ha ennyire nem tetszik akkor költözz el.. Csak tudod nem úgy megy az hogy egyik napról a másikra..
2018. febr. 6. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/22 anonim ***** válasza:
57%
Nos, egy igazi taplo ez a phasz. 42 vagyok , de paros labbal rugom ki a parasztokat. A kor nem mentseg.
2018. febr. 6. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/22 anonim ***** válasza:
96%
Nem reagálod túl, nem beteg (ne mentegesd), hanem egy tapló állat. És nem kell a saját rovásodra az anyádat kímélni, te is érsz annyit. Tudjon róla, és a véleményedet is megmondhatod. Hogy mit kezd vele, az az ő dolga, de hogy elmondd neki, az a tied.
2018. febr. 6. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/22 anonim ***** válasza:
83%
Ahogy magam elé képzelem ezt a tipust, nos valószínűleg csak simán disznó és mellesleg tapló is.Valszeg minden nőt válogatás nélkül nyálcsorgatva néz és poént csinál mindenből, de többre lusta és gyáva is.Legalábbis reménykedjünk...Ha van kulcsod zárjad az ajtódat.Anyukádnak meg elmondhatnád, ha van esze kiteszi a szürét.
2018. febr. 6. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/22 Metionin ***** válasza:
85%

Én a helyedven kvagyorsan felszerelnék egy zárat az ajtódra és amint lehet költöznék. Ha 20 éves vagy akkor gondolom felsőoktatási koliban laksz, onnan meg nem kötelező hazajárni. Igyekeznék a fickóval való találkozást a lehető legkevesebb alkalomra csökkenteni.

Meg már nem azért de anyukádnak is jó ízlése lehet ha egy ilyennel áll össze. :/

2018. febr. 6. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!