Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Édesanyám párja nagyon furán...

Édesanyám párja nagyon furán viselkedik. Szerintetek is van benne valami beteg?

Figyelt kérdés

20 éves lány vagyok.

Anyum barátja 50 körüli, elég igénytelen külsejű (zsíros hajú, szőrös, szakadt ruhákban jár) magas férfi. Nem sokat beszél, de ha megszólal, panaszkodik. Régóta együtt vannak.

Sok perverz viccet mond, mikor nagy társaság jön hozzánk. (Pl én kérek a kávéba édesítőt, de 18 év alatt legyen..)

Amikor édesanyám hazaér a munkából, a szemem láttára markolja és csapkodja a fenekét és hangosan cuppogva csókolóznak. Amikor 12-13 éves voltam, egy alkalommal nagyon gusztustalan módon fogdosta a fenekem részegen, de anyum rajta kapta. Naiv voltam, nem értettem, hogy ez miért rossz, csak éreztem, hogy iszonyú kellemetlen, nem is lett belőle nagy ügy.

Ami nagyon fura, hogy nem igazán csinál azóta semmit, azon kívül, hogy a mellem és fenekem nézegeti sunyiban.. de mégis az ösztöneim azt súgják, hogy szörnyeteg.

Tegnap anya korán elment dolgozni, itt hagyott vele egyedül egy lakásban, sötétben.. és rám jött egy sírós pánikroham. Rettegtem, hogy megerőszakol vagy bejön a szobámba, ezért nem aludtam reggelig.

Előttem képes fecskére vetkőzni és így járkál a lakásban. Böfög, fingik és befekszik az én szobámba, az én ágyamba tv-zni, mikor nem vagyok itthon. (Kolis vagyok)

Undorodom a helyzettől. Szeretnék elköltözni de ez nem

Opció. Vajon túlreagálom? Sokat gondolok az egészbe, vagy tényleg beteg ember?


2018. febr. 6. 16:41
1 2 3
 11/22 anonim ***** válasza:
95%

Elég undorító lehet.

Abban nincs semmi rossz, hogy anyukáddal csókolóznak, vagy hogy társaságban elmond pikánsabb vicceket.

Viszont az nagyon gáz, hogy 12 évesen fogdosott. Nem is értem, hogy anyukád hogyan maradhatott vele ezek után!! Számomra ez érthetetlen!!!

Ha otthon vagy, akkor zárd be a szobád ajtaját.

2018. febr. 6. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/22 anonim ***** válasza:
27%
Oké oke, figyelj... 1. Kur..va gyorsan zár a szobadra a ,a kulcs nalad legyen. 2 ez nem boodogsag anyadnak ,szolj neki ,hogy egy pedofil állat. 3 ha az ő lakásába eltek ,koltozzetek el. Ha valamit csinál ,akkor menj anyadhoz vagy akár a rendőrségre... Undoritoak az ilyenek ,nem tudom mit képzelnek...
2018. febr. 6. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/22 anonim ***** válasza:
41%

"Anyum barátja 50 körüli, elég igénytelen külsejű (zsíros hajú, szőrös, szakadt ruhákban jár) magas férfi"


Mivel anyádnak a pasas így is pont megfelel, -azaz zsák a foltját megtalálta-, gyaníthatóan ti sem a lordok házából kerültetek ki!

2018. febr. 6. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/22 anonim ***** válasza:
45%

12 évesen fogdosott. Nem is értem, hogy anyukád hogyan maradhatott vele ezek után!! Számomra ez érthetetlen!!!

Hát ugy h a nőket az mozgatja h legyen töltő,mindegy milyen,kell vki,a szar is jó,mert a legtöbb társ függő..

2018. febr. 6. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/22 anonim ***** válasza:
62%

Az a baj ezzel a kérdéssel, hogy már annyira abszurd, hogy szinte hihetetlen.

Ha nem lennék itt évek óta, egyértelműen kamunak gondolnám.

A valóságban nem látunk bele más család életébe. Csak itt olvasok ilyenről.

Nyilvánvaló, hogy sok az élénk fantáziájú kérdező, így most sem tudom eldönteni, hogy ez, amit leírtál, igaz-e, vagy sem.

Cuppogva csókolóznak? Ez téged miért zavar? Menj be a szodádba olyankor, mégis csak anyukád párja. Azzal foglalkozz, hogy megoldd, miként tudsz ebből a fertőből kimenekülni, ha valóban zaklat.

2018. febr. 6. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/22 anonim ***** válasza:
72%

14: Ezt én írtam, és nő vagyok, úgyhogy ne általánosíts. Azért mert vannak ilyen nők, nem mindegyik ilyen.

És férfiban is legalább ennyi társfüggő van, akinek csak egy lyuk kell, mert egy házicseléd.

2018. febr. 6. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/22 anonim ***** válasza:
96%

fúj ,mindjárt hányok ahogy így magam elé képzelem.

Én ott ledobtam az ékszíjat,hogy egy 12 éves gyereket megfogdosott és anyád még mindig vele van, " nem nagy ügy" ..

sajnos nem tudsz semmit tenni, mert anyád a hunyó hogy egy ilyen egysejtűvel van együtt .

Egyébként az ilyen "belső megérzésekre" emberekkel kapcsolatban érdemes hallgatni , te intelligens vagy és jóhiszemű,ezért mentegeted,de belül tudod,hogy nincs miért védeni ..sajnállak,költözz el,amint tudsz .

2018. febr. 6. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/22 anonim ***** válasza:
96%

Szerintem is undorító. Nekem "apósom" (anyósom új férje) hasonló. Már eleinte is látszott, hogy nagyon rám van kattanva, folyamatosan bámult és bárhová megyek lakásban, udvaron akkor követ. Ha más akar velem beszélgetni (pl egy családi sütögetésen) akkor elküldi még a gyerekeket is. Ha iszik egy kicsit akkor le se lehet lőni, undorító "poénokat" mond és állandóan rajtam lógna. Akkor telt be a pohár, mikor ki akartam menni a mosdóba, mire ő is felpattant, hogy jön velem és hiába mondtam, hogy nem kell egyedül is megy, stb akkor se. Ő ragaszkodik hozzá. Többször is lett már neki szólva, párom is elküldte már párszor, de ekkor haza is jöttünk inkább, mert elviselhetetlen volt. Én nem vagyok hajlandó egyedül átmenni hozzájuk és párom nem is engedné. El se tudom képzelni mit éreznék, ha vele kéne laknom. Még szerencse, hogy páromat a vér szerinti apja nevelte és nem az anyjáék.


Kérdező, próbáld megoldani, hogy hétvégén se legyél otthon, vagy max egy ebédre anyuddal beszélni hazamész. Egyik régi ismerösömnek is szar családi helyzete volt és ő gyakorlatilag a koliban lakott, hétvégéket is ott töltötte, nem járt haza.

2018. febr. 6. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/22 anonim ***** válasza:
35%
Ez amúgy a nők szegénységi bizonyítványa is,h összeáll ilyennel,és megelégszik ilyen alja pasikkal akik a lányát menyét is du...nák már bocs a vulgáris stilusért,de már kikivánkozott..
2018. febr. 6. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/22 anonim ***** válasza:
94%

19: Nem a nők szegénységi bizonyítványa, hanem ezé az egy nőé!

Ha egy férfi csinál valami rosszat, akkor az összes férfi rossz? Te is?

2018. febr. 7. 08:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!