Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogyan mondjam el anyukámnak,...

Hogyan mondjam el anyukámnak, hogy vigyen be a kórházba?

Figyelt kérdés
Depressziós vagyok,majdnem mindennap vagdosom magam.Egy ember van akivel rendszeresen beszélek,de vele sem a betegségemről(nem tud róla). Senkihez nem szólok, legszívesebben egész nap csak feküdnék. Kb 2hete elterveztem öngyilkos leszek,ez nem sikerült,senki nem vette észre. Bármelyik pillanatban képes leszek rá. Semmi máson nem jár az eszem,egész nap sírok. Egyszerűen gyűlölöm magam...Meg akarok gyógyulni,de már csak a kórház fog segíteni. Sokszor voltam pszichologusoknál,de nem lett jobb. Kérlek segítsetek hogyan mondjam el az anyukámnak,hogy vigyen be ha egyáltalán nem érdekli mivan velem? 15/l

2018. febr. 7. 14:40
1 2 3
 1/27 anonim ***** válasza:
98%
Mutasd meg neki ezt a kérdést.
2018. febr. 7. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/27 anonim ***** válasza:
92%
Miért nem mész be te magad? Akár a körzeti doktorhoz is elmehetsz egyedül. Elmondod a próblémádat, és ő ad beutalot a kórhàzba ha indokolt.
2018. febr. 7. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/27 anonim ***** válasza:
98%
Mond el neki azt,amit ide leírtál és ted hozzá,hogy hogyha ő nem visz be, elmész egyedül. Vagy hívj fel egy lelkisegélyest (116-123 <- én ezt hívtam), ők is segíthetnek,hogy jobb legyen. És akár többször is beszélhetsz velük, nem csak egyszer, ahogy érzed.
2018. febr. 7. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/27 anonim ***** válasza:
79%

Szegény sajnállak.

Nincs más családtag akivel tudnál erről beszélni? Ne csinálj magaddal semmi hülyeséget!! Gondolj arra hogy egy nálad sokkal betegebb ember mennyire örülne annak ha rendes életet élhetne. Van nálad rosszabb sorsú ember is.

Mitől lettél depressziós?

Szerintem akár az osztályfőnöködnek is szólhatsz hogy segítsen. Vagy menj el a háziorvosodhoz vagy gyerekorvoshoz hogy sürgősen segítségre van szükséged!!

2018. febr. 7. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/27 A kérdező kommentje:

Köszönöm az eddigieknek!:) előzö: oké,hogy nem jövünk ki jól és tényleg egyáltalán nem érdeklem,de nem tetű és a kérdésben sem róla volt szó..


Egyébként ha még ma elmondom neki és bevisz akkor ma már bent tartanak?

2018. febr. 7. 15:03
 6/27 A kérdező kommentje:
* 4.nek szólt
2018. febr. 7. 15:03
 7/27 anonim ***** válasza:
88%
De normálisan is megnyilvánulhatnál egy ilyen kérdésnél. Nyilván nem arra van szüksége szegény lánynak hogy így beszélj az anyjáról amikor a körülményeket nem is ismered.
2018. febr. 7. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/27 anonim ***** válasza:
98%
Menj oda anyukádhoz, mondd azt, hogy baj van, mutasd meg neki a karod. Be fog vinni a kórházba.
2018. febr. 7. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/27 anonim ***** válasza:
66%
Talán pont az a baj hogy senki nem tud róla. Egy jó baráti beszélgetés sokszor gyógyír. A korház nem hiszem hogy 100% megoldás, leszedálnak pár hétre, aztán ki tudja mikor jön rád újra ez az érzés. Meghalni meg ne akarj, 15 évesen még nem tudsz döntéseket hozni, ilyet meg pláne nem. Most belegondoltam, ha 15 évesen meghaltam volna akkor semmit nem láttam volna a világból. Feleslegesen születtem volna meg. 5 év múlva már eszedbe sem fog jutni ez az egész, és boldogan fogsz élni a pároddal.
2018. febr. 7. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/27 anonim ***** válasza:
79%

"Kb 2hete elterveztem öngyilkos leszek,ez nem sikerült,senki nem vette észre."


Ezt nem igazán értem.

Figyelemfelkeltésnek szántad?

2018. febr. 7. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!