Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mennyire gond ha nem akarom...

Mennyire gond ha nem akarom heti 3szor kórházba hordani édesapám?

Figyelt kérdés
Édesapám 57 éves férfi, munkája során megsérült az ujja körülbelül 3hete, azóta folyamatosan mennübk kell a kórházba heti 3alkalommal. (Lehet le kell operálni)Nekem ez nagyon fárasztó, csak busszal tudna beutazni de az hosszadalmasabb így autóval viszem be. 50 km oda vissza az út... viszont a várakozás rengeteg, volt amikor reggel 9kor indultunk, délután 3kor értünk haza. Nekem van egy majdnem 3 hónapos lányom, aki anyatejes. Eddig vittem, sétáltunk a kórház előtt de hideg volt, be kellett vigyem, ott lehetetlen pelenkázni megetetni, a közeli áruházban sikerült csupán de elég körülményes és nem kényelmes. Nem tudok vele caplatni az áruházban mindig több órát, illetve a kórházban sem szeretném vinni sok emberhez. Legutóbb anyukám vigyázott rá, fagyasztott tejet kapott addig de ez sem a legjobb megoldás bárhogyan is nézem. De szégyellem nostr közölni ennyi idő után hogy nem tudom vinni. Vasárnap is menni kell, ő közölte akkor a párom is eltudja vinni, szóval elvárás szinten megy ez, de nem baj. Hát az apám de mégsem tudja vinni mert dolgozni megy.... mit tennétek mi a megoldás? Azért az sem jó ötlet hogy elviszem haza jövök majd újból érte mert anyagilag is megterhelő.
2017. okt. 21. 02:13
1 2 3 4
 1/33 anonim ***** válasza:
33%
Erre a kerdesre majd akkor kapsz helyes valaszt, amikor te leszel bajban 57 evesen, es a lanyod majd azt mondja, hogy nagy teher vagy neki, anyagilag es fizikailag. Akkor majd gondolj apukadra es a most tortentekre.
2017. okt. 21. 04:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/33 anonim ***** válasza:
82%
Én megértem a kérdezőt. Valószínűleg nem mondanám , de nem tetszene. Nem az élete múlik rajta. Az ujja miatt busszal is tudna menni.
2017. okt. 21. 05:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/33 anonim ***** válasza:
74%
Miért nem tud bemenni egyedül?
2017. okt. 21. 06:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/33 anonim ***** válasza:
70%
Ėn anyukámat szoktam vinni. Igaz nem naponta, de nem is csak 3 hėtig. Több helyre vagyis több problėmával. Ėn nem bírom a kórházi lėgkört, szabályosan kiver a víz, elgyengülök ha ott kell lennem. Ezėrt elviszem, az ajtónál elköszönök, elfoglalom magam (megyek ide oda, vagy rejtvėnyt fejtek a kocsiba stb) ha vėgzett, megcsörget ės megyek ėrte. Nekem kb 60km oda vissza kėt hetente. Jó esėllyel mėg ėvekig akár. De tudom hogy nem bírna utazgatni. Volt hogy du 4 re kellett mennie ės este 9 kor vėgzett. Egyszer sem mondtam hogy nem viszem el, vagy fogom mondani. Helyben a dokihoz el tud menni, boltba is az nem gond. De pl nagybevásárlásokat is ėn intėzem el kocsival. Akkor csak 15km ke menni. Nem teher, ahogy ėn sem voltam meg a baromságaim nekik amíg felneveltek, etettek, iskoláztattak ės támogattak!
2017. okt. 21. 06:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/33 anonim ***** válasza:
76%
Mond meg neki hogy nem tudsz mindig menni mert picibabával nem akarsz betegek közé menni .és nem akarsz egésznapodat csak várakozásal tölteni egy babával.
2017. okt. 21. 07:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/33 anonim ***** válasza:
85%

Mind a ket oldal allaspontjat megertem abszolut.

Ezert talan kozeputas megoldas kellene. Mondd meg apukadnak, hogy hetente ketszer beviszed, egyszer buszozzon, mivel jon a hideg ido, es a babaval mar nem tudsz csak ugy orakig az utcan setalgatni, a korhaz pedig veszelyes egy kisbaba egeszsegere. Az ottani idot meg talan ne a korhazban toltsetek a babaval, hanem mondjuk egy kenyelmesebb helyen, peldaul konyvtarban, es mikor apukad vegez, akkor menj el erte.

Mert en ertem, hogy bajban van, es segitsegre szorul, de neki is meg kellene ertenie, a te helyzetedet. Szoval hetente egy buszozast kibir, te pedig vidd el a tobbi napon, de a napot ne toltsetek a korhazban ha lehet.

2017. okt. 21. 07:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/33 anonim ***** válasza:
52%
Nem ítéllek el kérdező, érthető hogy a babáddal lennél inkább: Ugyanakkor én nem örülnék ha apukám sérülten buszozna. Pont az hiányozna hogy bónusznak megüssék a sérült kezét, órákig vár de még buszozgatnia is kelljen utána meg előtte. Sokkal több ideje menne el egy sérült embernek- ezt biztosan nem hagynám.
2017. okt. 21. 07:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/33 anonim ***** válasza:
67%

Az "UJJA" sérült. !!!

Még ha egy lába lenne, akkor is tudna egyedül menni.

2017. okt. 21. 08:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/33 Alain Delon ***** válasza:
87%
Igaz, én nem vagyok 57 éves, de nem várnám el valakitől, hogy a 3 hónapos gyereke mellett fuvarozgasson engem, ráadásul úgy, hogy esélyes, hogy a fél napot ott kell tölteni.
2017. okt. 21. 08:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/33 anonim ***** válasza:
43%
"Az ujja" Igen, tisztában vagyok vele. Anyukámnak volt ilyen sérülése, hasonló korban. És tudom milyen könnyen megütik, milyen könnyen romlik műtétig a helyzet. Mint mondtam megírtam a kérdező oldalát is, de én nem hagynám hogy buszozzon egy sérült. Az ujj is lehet komolyan, ,nagyon fájdalmasan sérült. És ige, csúnya mértékben is romolhat a dolog.
2017. okt. 21. 08:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!