Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Az Anyám teljesen kikészít,...

Az Anyám teljesen kikészít, MINDENBE BELESZÓL! Még abba is, hogy mit adjak a gyerekemre. Együtt lakunk. Hogyan kezeljem a dolgot?

Figyelt kérdés
2010. jún. 7. 13:05
 1/6 anonim ***** válasza:
64%
Miért laksz vele?
2010. jún. 7. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
11%
Zárd be a spájzba!
2010. jún. 7. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
83%
Egyszerűen." Anyu, ő az én gyerekem, én akarom öltöztetni s gondjátviselni. Ha kell segítség szólok de így nemérzem, hogy teljes anya lennék s elégé rosszúl érzem magam tőle. Köszönöm a segítségedet de te a mamája vagy s én felnőt vagyok, kész vagyok ellátni a feladataimat. " sok sikert
2010. jún. 7. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim válasza:
100%

pff.. én ugyanigy vagyok én azt csináltam hogy tudom anya én neked még mindig a kicsi lányod vagyok de ezt már szeretném csinálni, és örülök annak hogy még most is vele (ill. a gyerekemmel foglalkozol) De ez már az én feladatom... lehet hogy kínosnak tűnik ezt mondani ha kedves ha szigorú anyákud van ezt vagy ehhez hasolót muszály mondanod mert tapasztalatból tduom hogy még több mindenbe is belefog szolni....


De ha van bátorságot... ami legyen mondd meg neki ha megharagszik örökké nem haragudhat rád.... sokáig igen de örkké nem... aztán nem hogy csak ebbe másba se fog beleszolni:))

2010. jún. 7. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%
amig együtt laktok, nehéz lesz rajtam változtatni. nem lehetetlen, csak nehéz. sajnos az egyetemi éveim alatt otthonragadtam, és úgy viselkedtek, mintha ált.sulis lennék. mióta külön élek, teljesen normális a viszonyunk -nyilván, mert nem vagyunk összezárva. költözzetek külön, ha csak lehetséges!!
2010. jún. 7. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
100%
Egyik füleden be, a másikon ki. Nekem szüleimmel nem volt ilyen gondom, csak az egyik nagymamával. Ha ott voltunk, akkor csak mondta, mondta. párszólszóltam, hogy az én dolgom,de nem hallgatott rá, így nem reagáltam, nem válaszoltam, beszélgettem a gyerekekkel. Aztán megunta
2010. jún. 7. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!