Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Nektek mennyi a kiadásotok...

Nektek mennyi a kiadásotok egy hónapban? Szoktatok a pénz (vagy inkább annak hiánya) miatt vitatkozni a családotokkal?

Figyelt kérdés

Nem akarok senki pénztárcájában kutakodni,csak kiváncsi vagyok.

Nekünk össz. 125 ezer körül van a fix kiadásunk (bérlet,telefonszámla,lakbér,rezsi,net). A többi kajára és egyebekre megy, nem nagyon tudunk félretenni.


2018. febr. 8. 13:13
1 2
 11/19 anonim ***** válasza:
81%
2 felnőtt, 1 kamasz(15), 110 a bevétel családival együtt. Gyerek kap ösztöndíjat, az az övé. Ennyi pénz pont elég, luxus nincs, de néha egy süti,cola,fagyi az belefér. Nagyon jól be tudom osztani. 63f
2018. febr. 8. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/19 anonim ***** válasza:
92%
Hú előző, beiratkoznék hozzád valami oktatásra :)
2018. febr. 8. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/19 anonim ***** válasza:
60%

Svájcban élünk.


1600 chf/hó a lakás a rezsivel.

500/hó kettőnk Krankenkasséja.

Plusz 3-400 a kaja.


Marad bőven, szerencsére :)

2018. febr. 8. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/19 anonim ***** válasza:
53%

13-as vagyok, jó én keresek 2500 frankot, úgy azért már nem tudnék, vagy csak nehezen megélni.


A párom jól keres viszont (fejlesztő).

2018. febr. 8. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/19 anonim ***** válasza:
97%
Mezőgazdasági tevékenységből nyáron van kb. 4-6 millió forintom, ezt osztom be egész évre. Egyedül élek, mivel már nem vagyok fiatal, ezért elég kevésből kijövök egy hónapra. (max 200 ezer) A többi bankszámlán, mert a mezőgazdaság elég szeszélyes foglalkozás, volt olyan évem hogy 1 millió sem volt a hasznom. Veszekedni meg nem szoktam magammal :)
2018. febr. 8. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/19 Metionin ***** válasza:
96%

35 ezer lakbér + rezsi együtt (szobát bérlek lakótársakkal)

20 ezer lakástakarék

20 ezer kaja

6600 bérlet


Ha szükség van valamire még akkor azt megveszem de sokszor ennyi az össz kiadásom. Ami hónap végén a számlán marad, az megy a megtakarításba.


Igyekszem spórolni, ha minden jól megy, nyáron költözünk össze a párommal és utána együtt spórolunk majd saját házra. A családom 120 km-re van, nem tudnak és nem is akarnak beleszólni a pénzügyeimbe, én se szólok bele az övékbe. Így nincs vita sem.

2018. febr. 8. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 anonim ***** válasza:
82%

Nekem 38ezer Ft a nyugdíjam.

Ebből a havi rezsim kb. 80ezer Ft.

A maradékot eldorbézolom.

2018. febr. 8. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 anonim ***** válasza:
89%
Én egyedül (lakótárssal) élek, átlagban 120 körül költök havonta + egyéb kiadások. Nincs vitám magammal :D
2018. febr. 8. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 anonim ***** válasza:
89%

250 korul szokott lenni. Ebben a fix kiadasok es az otthonra vett elelmiszerek/kozos ebedek etteremben stb. benne vannak.

Vita nincs, maximum jelezzuk, hogy erre vagy arra kicsit tulzoan koltottunk. Igaz olyan volt, hogy az otthon lebzselo felnott gyerek "fogyazstasat" erosen kritizaltam.

2018. febr. 9. 01:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!