Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Van olyan családtagod, aki...

Van olyan családtagod, aki állandóan kioktatgat?

Figyelt kérdés
2018. febr. 10. 08:09
 1/6 anonim ***** válasza:
60%
nincs
2018. febr. 10. 08:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Ha lenne leépíteném.
2018. febr. 10. 08:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
95%

Van, egyik nagynéném.


1000 kmre élek, de mindenbe belepo.áz.

Most eljutottam odáig hogy NEM irok neki, válaszra sem méltatom, mert hányinger amit művel, és csak feleLesen bxsza fel az agyam az okoskodásával.

2018. febr. 10. 08:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
Van! Ilyenkor beszólók,hogy a saját dolgában legyen kompetens,én döntöm el mikor,mit,hogyan csinálok a saját területemen!
2018. febr. 10. 09:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
88%

A közeli családtagok (testvérek kivételével, akik ugyanezt kapják) szinte mindenki.

Hány gyereket szüljek, egyébként egy megkeseredett nyanya leszek, melyik településen (tanyán) éljek majd a földművelő férjemmel (ezért tanulok egyetemen, valóban) stb.

Aztán van az a klasszikus eset, amikor a nyuszikán van sapka (akkor az a baj, mert...), aztán amikor nincs rajta.

2018. febr. 10. 10:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
100%
Apám volt ilyen. Hülyének nézett mindenkit. Sajnáltam.
2018. febr. 10. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!