Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Van olyan családtagotok, aki...

Van olyan családtagotok, aki állandóan kioktatgat Titeket?

Figyelt kérdés
2017. dec. 15. 06:15
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
67%
Ki oktat ki és miben nyilvánul meg pontosan a kioktatás?
2017. dec. 15. 07:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
100%

Persze,főleg az apai oldali család szeret észt osztani állandóan, ezt sajnos én is örököltem :D Most már kicsit visszafogottabbak mint gyerekkoromban.


Nővérem úgy állította le őket, hogy kiosztotta őket, hogy ez az ő élete és úgy csinálja ahogy akarja. Én passzívabb vagyok, egyszerűen csak csendben bólogatok, aztán figyelmen kívül hagyom az egészet.

2017. dec. 15. 07:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
100%
Szerencsére nincs.
2017. dec. 15. 08:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
100%
Volt ,de eligazítottam.
2017. dec. 15. 09:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
100%
Ferjem :) De egy ido utan rajott, hogy hiaba okoskodik nekem es leszokott rola :D
2017. dec. 15. 09:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
89%

Egyik nagynéném, mindenbe és mindenki életébe belepofázik.


1000km-ről is osztja az észt, aztán csodálkozik, hogy félévente maximum 3 óra, amit hajandó vagyok eg légtérben eltölteni vele :D


Mindig kitalál valamit, és pampog, holott SEMMI KÖZE a párommal közös életünkhöz.

A legjobb volt, mikor megkérdezte, hogy ugye védekezünk-e szexnél. Na, ott nem tudtam, hogy sírjak vagy röhögjek.


28 vagyok, egészségügyi végzettséggel, plusz öt év védőnői szakképzéssel, nekem ne ossza az észt! :D

2017. dec. 15. 09:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
100%
Van. 30 éves felnőtt nő vagyok és a nagyszüleim a mai napig úgy osztják az észt, mint ha 10 éves lennék.
2017. dec. 15. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
100%
Anyám,anyósom és a távolabbi rokonság tagjai között is akadt pár fő,akik úgy gondolták mindent jobban tudnak,de már sikerült leállítani őket. (Anyámon kívül..)
2017. dec. 15. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
100%
Ó persze, szüleim :) a saját szakmámban is, amihez ráadásul nekik távolról sincs semmi közük. Jót mosolygok rajtuk, de egyik fülemen be, másikon ki. Nagyon nagy hülyeségeket tudnak mondani, de konkrétan laikusok által is baromságnak ítélt dolgokat is komolyan tudnak gondolni. Azért nem tudom már ráadásul komolyan venni őket, mert ha a saját szakmámban is ilyen butaságokat hordanak össze, akkor semmi garancia nincs, hogy más, számomra profilidegen témákban jártasabbak. Ez van, ők ilyenek. Általános magyar családmodell egyébként, hogy a szülő (általában az apa) mindig mindent jobban tud. Van egy túlmisztifikált végzettsége, egy kész mítoszkör van kiépítve köré, hogy majd apa tudja, majd apa megoldja. Aztán felnövünk, mi rájövünk, hogy egyáltalán nem így van, de apa már leélt úgy egy fél életet, hogy ő volt a Mindenható és nem lehet már rászoktatni arra, hogy bizony vannak dolgok, amikhez nem ért.
2017. dec. 15. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
100%
Hogyne. Anyám, tesóim kivételnékül. Mindig bebizonyosodik, hogy nekem van igazam, na akkor néznek egy nagyot, de pár nap és feledésbe megy, kezdik előröl minden.
2017. dec. 15. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!