Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Tudnátok segíteni? Facebookról...

Tudnátok segíteni? Facebookról van szó.

Figyelt kérdés

Nevelőapámnak van nője anyukám mellett, és valamit kellene csinálnom. Például letörölni a csajt, vagy letiltani a beszélgetést vagy valamit, így minkét fél azt hinné, hogy a másik csinálta. Vagyis remélem. Csak attól félek, hogy nem derülne ki, hogy én voltam?

Adjatok kérlek jobb ötletet is, ha van. Ti mit csinálnátok?

17/L



2018. febr. 10. 18:11
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
100%
Ne legyèl már ennyire buta. Szerinted ha letiltod őket a facebookon, valamelyikük nem fogja felhívni a másikat telefonon, hogy mi ez?
2018. febr. 10. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
100%
Pl ha nekem van egy szeretőm, meglátom, hogy letiltott a facebookon, de mondjuk előtte nem veszekedtünk, meg semmi ilyen, akkor felhívnám, hogy megkérdezzem miért tiltott le. Meg szerinted csak facebookon keresztül beszélgetnek? Ugyan már.
2018. febr. 10. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 A kérdező kommentje:
Nem csak facebookon sajnos, de valahogy össze kellene veszíteni őket, hogy megutálják egymást.
2018. febr. 10. 18:21
 4/16 anonim ***** válasza:
26%
Szegény lány :( Apukád megcsalja anyukádat :( Anyukád tudja?
2018. febr. 10. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
100%

Te nem fogod tudni összeveszíteni őket.

Amúgy honnan tudtad meg?

Apáddal kéne először beszélned, de szerintem azzal sem fogsz elérni semmit, maximum annyit, hogy óvatosabb lesz a későbbiekben

2018. febr. 10. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
7%

Nem csak facebookon sajnos, de valahogy össze kellene veszíteni őket, hogy megutálják egymást.


Ja vagy épp téged utál meg Apukád h eluldözted a csaját. Anyáddal is kicseszel,mert Apu lelép mással h ezzel most igy összeugrasztod,inkább lépjen férje vkivel de maradjon veletek,anyagi biztonság,gondolkodni kéne..

2018. febr. 10. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 A kérdező kommentje:
Egy párszor mondta, hogy itt akar hagyni...
2018. febr. 10. 18:32
 8/16 anonim ***** válasza:
97%
Szerinted a nő egyedül hibás,tán Apukád fejénél pisztol volt? Ha nem akar már Anyukáddal lenni,lehetne gerince,de ugy tunik te is inkább szart kevernél,amugy ha menni akar ,oda nem láncolhatjátok.. Menni fog.
2018. febr. 10. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
94%
Mond el anyádnak. Ne bohóckodj facen. Tee tinédzseer :)
2018. febr. 10. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 A kérdező kommentje:
Biztos, hogy nem mondom el neki. Fentebb leírtam miért.
2018. febr. 10. 19:16
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!