Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Ha apám letiltott facebookról,...

Ha apám letiltott facebookról, írjak neki levelet vagy ez már zaklatásnak fog számítani?

Figyelt kérdés
Szóval...apámat sosem érdekeltem ebbe most nem megyek bele a lényeg , hogy megmondta mikor megszülettem hogy nem kellek neki.Sajnos nekem senkim nincs semmilyen rokonom,csak anyukám de igazából ő is csak félig.Azon kívűl senki.Semmilyen unokatestvér,keresztanya,nagyszülő...Gondoltam ennyi év eltelt hátha kíváncsi lenne rám mert csak rokonok vagyunk..Bejelöltem facebookon erre letiltott.Nem értem miért.Azon gonolkodok most , hogy postai úton küldenék neki levelet,mert nagyon szeretném megismerni a saját apámat.Van egy barátnőm akinek a szülei a felügyeleti jogon veszekednek,engem meg utál a saját apám pedig semmiről nem tehetek..emiatt kezdek depressziós lenni.A lényeg:Ti írnátok neki?Emiatt feljelenthet vagy valami , hogy zaklatom? Aki hasonló helyzetben van tudna tanácsot adni? 16/L

2016. júl. 16. 13:46
1 2 3 4 5
 1/49 anonim ***** válasza:
98%
Tojd le. El fog hajtani. Persze, ha beteg, öreg lesz, akkor valószínűleg érdekelni fogod, megkeres. Szóval hagyd. Nem is értem l, hogy miért jelölted be. Üdv, egy fiú, akit úgyszintén elhagyott az "apja" 16f
2016. júl. 16. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/49 anonim ***** válasza:
98%

Láthatóan nem akarja veled felvenni a kapcsolatot. Sajnos vannak ilyen "szülők".

Hagyd békén, én ezt javaslom.

2016. júl. 16. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/49 anonim ***** válasza:
39%
Szerintem írhatsz neki egy levelet, az még nem zaklatás. Elmondod benne, hogy mit érzel, mit szeretnél, hol laksz most stb. és ha úgy gondolja, hogy kapcsolatba szeretne lépni veled, majd válaszol. Ha meg nem, akkor hagyd, nem érdekled és neked sem kell sírnod miatta, hiszen ő nem érdemli meg a szereteted... Sajnálhatja, hogy kimarad a lánya életéből.
2016. júl. 16. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/49 A kérdező kommentje:
Pedig nem akarom ,hogy napiszinten találkozzunk..Én őszintén csak annyit akarnék ,hogy írjon egy évbe 2-3 szor is elég lenne vagy csak párszor találkozni.Nem is értem ,hogy lehet valaki ilyen.😓
2016. júl. 16. 13:54
 5/49 anonim ***** válasza:
100%

#3: Már eldöntötte, hogy nem akar vele kapcsolatba lépni...


Írhatsz neki levelet, de lefogja szarni magasról. Csak felk.rod az agyát vele. Szerintem el sem fogja olvasni... Megmondta, nem érdekled és kész. Ne pazarold rá az idődet.

2016. júl. 16. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/49 anonim ***** válasza:
100%

kinél laksz most? örökbefogadtak?

én a helyedben nem írnék. elég egyértelmű jelzés,hogy 16 éven keresztül nem volt rád kíváncsi és ahogy próbáltál közeledni egyből letiltott. sajnálom,hogy ilyen veled. mindenki megérdemelne egy normális apát. de ezt dobta a sors, nem igazán tudsz mit tenni. ne keresd. neki kéne keresnie amúgy is, ő a felnőtt, ő a szülő. valószínűleg nem érdekled, van másik családja. ilyen metalitású embert ne is akarj megismerni.

próbálj teljes életet élni így is.

2016. júl. 16. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/49 A kérdező kommentje:
#6 Anyával lakom és a családjával.Mert ez inkább az ő családja amit nem is sajnálok tőle aranyos kis család..de én soha nem voltam/leszek a része.Szóval olyan mintha egyedül élnék.Amúgy nincs másik családja mert valamiért ők sem vele élnek.Van álítólag egy féltestvérem is azon is gondolkodtam már hogy akár őt is meglereshetném.De vele foglalkozik apam.Ő aszem 23/f.Apamnak meg hogy is mondjam..van egy 25 év körüli barátnője akit tuti csak a pénze miatt van vele hisz egyiptomba meg honnan tudjam még milyen luxus helyeken fotózkodnak mindig.
2016. júl. 16. 14:01
 8/49 anonim ***** válasza:
96%

Írd meg a levelet neki. Feladni se muszáj,sokszor segíthet màr csak az is hogy leírod...

Én nem kapálóznék egy ilyen ember után, úgyis jó eséllyel csak fájdalmat fog okozni!

2016. júl. 16. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/49 A kérdező kommentje:
#8.Köszi a tanácsot.Most hogy így belegondolok talán még be is jöhet..Kipróbálom:)
2016. júl. 16. 14:15
 10/49 anonim ***** válasza:
90%

te tényleg egy olyan embert védesz, aki sosem volt rád kíváncsi és azonnal le is tiltott, amikor megpróbáltad felvenni vele a kapcsolatot? miért akarod még jobban megalázó helyzetbe hozni magad? az ilyen férgeket el kell engedni, és örülni kell, hogy sosem volt hozzá közöd


hidd el, rengetegen vannak olyan helyzetben, hogy már csak egyetlen élő rokonuk van, vagy akinek sosem volt jelen az életben egy apa, vagy akit kitagadt a saját családja..., túl kell ezen lépni és élni a saját életedet

2016. júl. 16. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!