Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogy mondjam meg otthon h...

Hogy mondjam meg otthon h biszex vok és egy sráccal vok együtt?

Figyelt kérdés

17 éves biszex fiú vok és egy meleg sráccal vok együtt már kb. fél éve. És ő már nagyon szeretné elmondani a szüleinek azt mondta h elege van abból h titkolódzni kell. De neki könnyü mert az ő szülei tök jó fejek meg megértők velük tuti nem lesz gáz. De az én szüleim viszont pont az ellentéte :/ Pedig nekik is el kéne mondani mert régebben elég csajozós típus voltam és anyám mindig kérdezgeti h mi történt velem h nincs csajom már régóta és hogy lehet ez. Mind1 megbeszéltük h elmongyuk a szüleinknek de én tök ideg vok totál nemtom mit mondhatnák hogy mondhantám el h ne öljenek meg :S Apámmal elég jóban vok neki még vhogy be tudnám adni mongyuk ő is tuti kiabálni fog de anyámnak végképp nemtom ő nagyon nagyon nagyon nagyon ellene van az ilyeneknek :S Meg vele amúgy se vok túl jóban. Hogy mondhatnám meg nekik h ne legyen akkora nagy balhé és h túléljem? :P

A másik h a barátom kitalálta h ő is itt akar lenni és ketten együtt mongyuk meg mert ez a kettőnk dolga és h ő majd akk segít nekem. De nemtom ez jó ötlet-e h ő is itt legyen?

Nemtom totál ideg vok félek :S Segícsetek pls!

17/F


2010. jún. 7. 19:22
1 2 3 4
 11/35 anonim ***** válasza:
Semmiképp se vidd magaddal a barátod, mert az túl sok lenne egyszerre szerintem. Ültesd le őket együtt, és nyugodt körülmények között mondd el, lassan vezesd be a témát.
2010. jún. 7. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/35 anonim ***** válasza:
100%

Azt írod,h a barátod szeretné,hogy elmondjátok végre a szüleiteknek..De ezt te is szeretnéd? Gondold át,h Neked eljött-e az ideje,h elmond. Ehhez nagy lelki erő és felkészültség kell,hisz az is fontos,h a szüleid lássák rajtad, komolyan gondolod ezt az egészet,és nem csak szórakozásból mondod nekik,hirtelen elhatározásból. Gondold át,hogy most jött-e el az ideje annak,h elmond,és ha igen,lelkileg egyedül,vagy épp a barátoddal, de készüljetek fel erre az egészre. És emellett elsőnek semmiképp nem vinném hasonló esetben oda az azonos nemű párom,ha kevésbé elfogadó szüleim vannak,mert ha nagyon kiakadnak, és nem tudják akkor kezelni a helyzetet, a vége nagyon rossz lehet... Remélem,meg tudjátok oldani a helyzetet,és Sok Sikert! :)

16L

2010. jún. 7. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/35 anonim válasza:
53%
Mennyi homi, ráadásul 17 évesen... Ha a fiam lennél akkor elővenném a puskámat és fejbe lőném magam, amiért igy elbas.ztalak. Miért nem tudsz egy normális csajt találni? Divatbúza, ráadásul te nem is sejted hogy a szüleidnek ez mekkora megrázkódtatást fog okozni. Remélem vissza kapod az élettől azt a szenvedést amit te okozol a szüleidnek.
2010. jún. 7. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/35 anonim ***** válasza:

Ha én ezzel jönnék haza, a szüleim bottal vernének el a háztól.

Akármilyen jóban is vagy apukáddal, én nem vele kezdeném a tálalást. A férfiak sokkal nehezebben dolgozzák fel a másságot (nem csak szexuális vonzalom értelmében, de pl. akkor is, ha a gyerekük beteg, ügyetlen a sportokban, vézna, stb.), a nők sokkal elfogadóbbak. Én biztosan anyukámmal kezdeném, akkor, ha mondjuk apu soká jön haza, mert melózik, ja, és mindenképpen egyedül lennék. Ha anyu feldolgozná a hallottakat, akkor jöhetne fater.


19/L

2010. jún. 7. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/35 anonim ***** válasza:
31%
Apád elé térdelsz és lehúzod a sliccét ha itt felpofoz és itagad akkor ő egészséges ember és már elmondanod sem kell de mégis tudtára hoztad, hogy te nem vagy túl ép.ha hagyja akkor öljétek meg 3an magatokat.
2010. jún. 7. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/35 anonim ***** válasza:
79%

Szervusz! Jobb őszintének lenni és vállalni azt ami vagy. Nehéz hosszú időn át hazugságokban élni. Ezt a szüleid felé szerintem egyedül tedd meg, abban a pillanatban semmi keresnivalója a barátodnak. Így is elég nehéz lesz feldolgozniuk.

A homoszexualitásnak vannak genetikai és hormonális okai, másrészt ott van a lélektani háttér. Ha belegondolok hogy Platon is foglalkozott ezzel a dologgal, akkor nyugodtan mondhatom, hogy nem mostani divat, vagy polgárpukkasztásról van szó.

Sok erőt Neked!

2010. jún. 7. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/35 anonim válasza:
gyorsan
2010. jún. 7. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/35 anonim ***** válasza:
48%
miért okozna a szüleinek szenvedést? ha nekem lenne fiam/lányom, őszintén nem érdekelne hogy most homo vagy hetero... védekezzen, ne legyen aidses azt' jóság van..
2010. jún. 7. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/35 A kérdező kommentje:

„Azt írod,h a barátod szeretné,hogy elmondjátok végre a szüleiteknek..De ezt te is szeretnéd? Gondold át,h Neked eljött-e az ideje,h elmond.”

Sztem sose lenne itt az ideje XD Előbb-utóbb úgyis el kell mondani és most sem szarabb mint máskor.


„Miért nem tudsz egy normális csajt találni?”

Mert nem a szüleim miatt vok együtt vkivel hanem magam miatt :D Am volt már csajom de én még nem találtam ilyen normálisat.

2010. jún. 7. 19:53
 20/35 A kérdező kommentje:

„Apád elé térdelsz és lehúzod a sliccét ha itt felpofoz és itagad akkor ő egészséges ember és már elmondanod sem kell de mégis tudtára hoztad, hogy te nem vagy túl ép.ha hagyja akkor öljétek meg 3an magatokat.”

Miért te f@sz te is megdugtad anyádat így mutattad h heteró vagy? Idióta sеggfej barom.


„A homoszexualitásnak vannak genetikai és hormonális okai, másrészt ott van a lélektani háttér.”

Én nemtom genetikai vagy hormonális vagy divat vagy lélektani vagy mi a szar csak azt tom h akit szeretek az azonos nemű. Nem mindegy h miért? XD

2010. jún. 7. 19:55
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!