Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogy mondjam meg otthon h...

Hogy mondjam meg otthon h biszex vok és egy sráccal vok együtt?

Figyelt kérdés

17 éves biszex fiú vok és egy meleg sráccal vok együtt már kb. fél éve. És ő már nagyon szeretné elmondani a szüleinek azt mondta h elege van abból h titkolódzni kell. De neki könnyü mert az ő szülei tök jó fejek meg megértők velük tuti nem lesz gáz. De az én szüleim viszont pont az ellentéte :/ Pedig nekik is el kéne mondani mert régebben elég csajozós típus voltam és anyám mindig kérdezgeti h mi történt velem h nincs csajom már régóta és hogy lehet ez. Mind1 megbeszéltük h elmongyuk a szüleinknek de én tök ideg vok totál nemtom mit mondhatnák hogy mondhantám el h ne öljenek meg :S Apámmal elég jóban vok neki még vhogy be tudnám adni mongyuk ő is tuti kiabálni fog de anyámnak végképp nemtom ő nagyon nagyon nagyon nagyon ellene van az ilyeneknek :S Meg vele amúgy se vok túl jóban. Hogy mondhatnám meg nekik h ne legyen akkora nagy balhé és h túléljem? :P

A másik h a barátom kitalálta h ő is itt akar lenni és ketten együtt mongyuk meg mert ez a kettőnk dolga és h ő majd akk segít nekem. De nemtom ez jó ötlet-e h ő is itt legyen?

Nemtom totál ideg vok félek :S Segícsetek pls!

17/F


2010. jún. 7. 19:22
1 2 3 4
 31/35 anonim ***** válasza:
52%
ne buzuljá mán beXDXD ha nem akarsz nőzni, akk inkább zsebhokizzál, mint h tagja legyél a fartúró társaságnak. apád és anyád helyébe én ha megtudnám h a fiam b*zi, nagyon megbánnám h nem húztam kotont annak idején.
2010. jún. 7. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/35 anonim ***** válasza:
77%

Szia!


A sok barom megszólalását most nem kommentálnám...

Ne, ismétlem ne mondd el! 17 vagy, most biszexnek érzed magad, lehet, hogy ebből homoszexualitás lesz. Nem gond. Viszont sosem fogják megérteni. Elfogadni talán. De, mint látod ismeretlenektől is mennyi negatív dolgot kapsz. Anyádéknak nagyon rosszul fog esni. Magukat fogják hibáztatni. Az a baj, hogy mindenkinek először a szex jut az eszébe. Mintha ezért lenne valaki hetero vagy homo.

Én amit tanácsolok neked: A barátodnak meg kell értenie, hogy nem szeretnél zűrt otthon, harcot. Ki kell mondani, sajnos harc lesz. Mindig bizonygatni fogják a szüleid, hogy márpedig te úgyis hetero vagy, legyél lánnyal, keress lányt stb., stb. Évekig menni fog ez a dolog. Vidd el a srácot, mint havert és kész. Nem kell a szüleidet beavatni, nem fogják megérteni soha. Ha egy barátodként ismerik, simán ott lehet nálatok, ott is alhat akár, meg sem fordul a fejükben, hogy mélyebb érzések vannak köztetek. Aztán, ha még komolyabb lesz, te is idősebb leszel és már megállsz a lábadon, akkor talán elmondod.

Nem tudom, tudtam-e segíteni. Remélem, picit igen. Sok erőt az élethez, megérdemeled a boldogságot.


(Tapasztalatból írtam, 17 évesen biszex voltam, most 26 vagyok és meleg. A rosszindulatúak megkímélhetnek, nem divatból, nem kedvből, nem olyan könnyű ez az élet, mint egyes homofób fröcsögők itt gondolják.)

2010. jún. 7. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/35 anonim ***** válasza:
72%

Menj haza és mondd el nekik, hogy egy nagyon fontos DOLOGRÓL szeretnél beszélni velük.


Majd ha kérdezik, hogy mi az, akkor mondd nekik, hogy RÁKOS BETEG VAGY AMI ÁTTÉTES.


(majd következik sírás...)


Majd mondd nekik, hogy: VICCELTEM! Nem vagyok rákos, csak meleg!


S akkor megkönnyebbülnek.


Szerintem.

2010. jún. 8. 00:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/35 anonim ***** válasza:
Szerintem 17 évesen még nem lehet egyértelműen látni, hogy meleg vagy-e, vagy sem. Ez a dolog még változhat nálad. A szüleid elé még ne állj oda szerintem ezzel, csak majd később, mikor már tapasztaltabb vagy.
2010. jún. 8. 03:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/35 A kérdező kommentje:

Hát jó köszi a válaszokat sztem akk nem fogom még elmondani várok még vele (de nem fogok várni 4 évet!!! az nagyon sok!!!)


Am azt tényleg nem értem sokan mondják h 17 évesen még nem lehet tudni meg bármi lehet meg még nem biztos meg mittomén... de bakker voltam csajjal is, fiúval is, szeretek szexelni csajjal is, fiúval is, tudok szerelmes lenni csajba is, fiúba is, nekem tökmindegy milyen nemű akit szeretek! Most kajak ennél több mi kell h egyértelmű meg biztos legyen?!

2010. jún. 8. 13:00
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!