Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogy mondjam meg otthon h...

Hogy mondjam meg otthon h biszex vok és egy sráccal vok együtt?

Figyelt kérdés

17 éves biszex fiú vok és egy meleg sráccal vok együtt már kb. fél éve. És ő már nagyon szeretné elmondani a szüleinek azt mondta h elege van abból h titkolódzni kell. De neki könnyü mert az ő szülei tök jó fejek meg megértők velük tuti nem lesz gáz. De az én szüleim viszont pont az ellentéte :/ Pedig nekik is el kéne mondani mert régebben elég csajozós típus voltam és anyám mindig kérdezgeti h mi történt velem h nincs csajom már régóta és hogy lehet ez. Mind1 megbeszéltük h elmongyuk a szüleinknek de én tök ideg vok totál nemtom mit mondhatnák hogy mondhantám el h ne öljenek meg :S Apámmal elég jóban vok neki még vhogy be tudnám adni mongyuk ő is tuti kiabálni fog de anyámnak végképp nemtom ő nagyon nagyon nagyon nagyon ellene van az ilyeneknek :S Meg vele amúgy se vok túl jóban. Hogy mondhatnám meg nekik h ne legyen akkora nagy balhé és h túléljem? :P

A másik h a barátom kitalálta h ő is itt akar lenni és ketten együtt mongyuk meg mert ez a kettőnk dolga és h ő majd akk segít nekem. De nemtom ez jó ötlet-e h ő is itt legyen?

Nemtom totál ideg vok félek :S Segícsetek pls!

17/F


2010. jún. 7. 19:22
1 2 3 4
 21/35 A kérdező kommentje:

A normális válaszokat kösz szépen az is egy vélemény ha valaki elítéli ezt avval nincs baj de aki apám szidja azt legszivesebben pofánb@sznám.


Am tom h ált. a nők jobban veszik az ilyet de nálunk tényleg fordítva van :S Anyummal elég sokat veszekszünk más dolgok miatt és vele tényleg szarban vok. Szal nálunk apumnak 1000x könnyebb lenne elmondani.

2010. jún. 7. 20:00
 22/35 anonim ***** válasza:
Szia! Fiatal vagy még nagyon, szerintem várj még vele!
2010. jún. 7. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/35 anonim ***** válasza:
én is azt mondom, hogy fiatal vagy még. ha négy év múlva is bzi vagy még, akkor mondhatod
2010. jún. 7. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/35 A kérdező kommentje:
Négy év? :O Az rohadt sok!
2010. jún. 7. 20:08
 25/35 A kérdező kommentje:
miért kell olyan sok?
2010. jún. 7. 20:09
 26/35 anonim ***** válasza:
Mert még baromi fiatal vagy. Annyira fiatal, hogy el se tudod képzelni.
2010. jún. 7. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/35 anonim ***** válasza:
75%
jaj, akaszd fel magad. Kb annyit érsz.
2010. jún. 7. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/35 A kérdező kommentje:
lehet igazad van :/
2010. jún. 7. 20:17
 29/35 anonim ***** válasza:

Szervusz ismét! Szerintem is fiatal vagy, de jobb elmesélni mi újság veled, mint rejtőzködni. Nem tudom, hogy fog e ez változni, de lényegtelen is, mert ha te így érzed jól magad, akkor azzal nem lehet gond.

„A homoszexualitásnak vannak genetikai és hormonális okai, másrészt ott van a lélektani háttér.” -ezt én írtam, mert valaki írta deviancia lehet. Erre reagáltam. Csodálkozom, hogy kiakadtál ezen, hisze semmi sértőt nem írtam Neked. Van itt olyan amit belinkelhetsz mert tisztelet hiányában válaszolnak.

Én emberként, embernek, elfogadóan válaszoltam, amit mégis kiemeltél. Ha te így, nekem így is jó. Te éled az életed, te érzed ami veled fog történni. Azért sok sikert! ;) 29/n

2010. jún. 7. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/35 A kérdező kommentje:
Bocsi, félre értettél. Én azon nem akadtam ki :D csak vki írta h polgárpukkasztás aztán te hogy nem polgárpukkasztás csak azt mondom h sztem tökmindegy miért van. De ezen nem akadtam ki egyáltalán, köszi, hogy válaszoltál! :D
2010. jún. 7. 20:21
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!