Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit csinálnak azok akik...

Mit csinálnak azok akik szeretik, imádják a párjukat, férjüket, de nem kívánják a szexet?

Figyelt kérdés
Nem a párjukkal nem akarják, hanem úgy általában a szexet nem akarják.
2010. jún. 7. 21:32
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
58%
Hát, megteszik a párjukért, mi mást. Emiatt kár lenne egy házasságot veszni hagyni. Ha nincs is kedved, a szex nem rossz dolog, szóval undorodni nem fogsz :)
2010. jún. 7. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
42%
Akkor ott valami baj van, mert egy egészséges ember kívánja a szexet.
2010. jún. 7. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
88%
Ugyanezt a kérdést akartam én is feltenni. Azt hiszem egy cipőben járunk :(
2010. jún. 7. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
26%
fogamzásgátló gyógyszert váltanak
2010. jún. 7. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
90%
Én is így voltam ezzel, több hónap is eltelt, de jelentem, visszatért a kedvem. Okozhatja gyógyszerszedés is vagy valamilyen betegség. Nagyon bosszantó helyzet tud lenni, sanyargattam miatta magam rendesen, de szerencsére az uram megértő volt. Szerintem beszéljetek róla a párotokkal vagy ha már megtörtént írjátok le, hogy mit mondott, mert kíváncsi lennék.
2010. jún. 7. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
Valami oka csak van amiért nem kívánod a szexet.
2010. jún. 7. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
75%
Meg kell keresni az okát, szexológus segítségével, mert a férje, párja előbb utóbb félremegy. A szex nem hiányozhat, ezt egy férfi sem tolerálja.
2010. jún. 7. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
100%
Lelkiállapot,és még sok minden összetevője,hogy nem kívánod.Viszont ebbe azért ne nyugodj bele,már csak azért sem,mert biztos nem szeretnéd hogy a párod másfelé kacsintgasson.
2010. jún. 7. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:

Én is ebben a cipőben a cipőben járok!!

Nemrég én is feltettem egy hasonló kérdést!

http://www.gyakorikerdesek.hu/csaladi-kapcsolatok__egyeb-ker..

2010. jún. 7. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
66%
Lehet, hogy ők nem kívánják, de a párjuk igen. Ha tényleg szeretik a párjukat, akkor megadják neki, amire annak szüksége van. Azért annyira nem rossz szexelni akkor sem, ha az ember nem kívánja...
2010. jún. 7. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!