Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Kamionos feleségek hogyan...

Kamionos feleségek hogyan birjátok mikor a férjetek elmegy akár egy hétre vagy több időre dolgozni? Nem rossz itthon napokig nélküle?

Figyelt kérdés
2010. jún. 8. 09:59
1 2
 11/12 anonim válasza:
100%

A kamionos munka nem egy álom egyik félnek sem. Az én férjem 1,5 éve csinálja. Akkor kezdte el mikor kismama lettem.Nagyon nehéz, de ki kell bírni, mert itthon semmi munka nincs amiből meg lehetne tisztességesen élni és még valamit félre is rakni.3-6 hetente jár haza egy hétvégére vagy annyira se.

Minden nap sms-ezünk és néha telefonon is beszélünk.

Az fáj a legjobban, hogy a kisfiunk növekedéséből teljesen kimarad.

Mindig vannak mélypontok, amikor úgy érzem nem bírom tovább, de jól kisírom magam és minden mehet tovább.

Nagyon erősnek kell lenni és nagyon szeretni a másikat.

Minden kamionos feleségnek kitartást és sok erőt kívánok

2011. szept. 16. 00:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim válasza:

Általában félre kef*lnek, de minimum megpróbálják.

Én kamionosként -ha itthon maradok szabira-, általában elkapom vmelyik kollégám párját.

Miért?

Mert egyedül élek és büntetlenül élvezkedhetek.

Tehát ki a piszok? Mindig a NŐ🤔

2021. nov. 27. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!