Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » A szüleimnek házassági évfordu...

A szüleimnek házassági évfordulója lesz. Ilyenkor mit kell mondani? És mit lehet ajándékozni?

Figyelt kérdés
(Bár sokat nem szeretnék költeni)
2008. okt. 27. 20:40
 1/3 anonim ***** válasza:
80%

Gratuálok és köszönöm hogy vagytok nekem.... köszönöm xy év boldog családi életet és kívánom nektek, magunknak még 2x, 3x ennyit, vagy hogy együtt ünnepeljük meg az ezüst-, aranylakodalmat.

Én ezt mondanám ha tehetném.

Ajándéknak: szerintem a gesztus a lényeg akár lehet egy általad készített torta amire veszel valami jopofa marcipán figurát vagy 1-1 bögre pl a következő felírattal: apának, anyának szeretettel

2008. okt. 27. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%

A házassági évforduló a mi családunkban mindíg a házastársak ünnepe, arról nagyon nem is tudunk, kinek mikor van éppen..

Egy kedves mondat, Gratulálok a házassági évfordulótok alkalmából, kívánok még sok hasonló együtt töltött szép évet!

pont elegendő

2008. okt. 27. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
100%
Mi párommal egy tortát csináltattunk szüleimnek. Elmondhatod nekik mennyire fontosak neked és szeretnéd, ha még ugyanennyi időt leélnének egymás mellett boldogságban.
2008. okt. 27. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!