Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Nem sikerült egyetemen egy...

Nem sikerült egyetemen egy vizsgám, de nem merem elmondani a szüleimnek. Mit tegyek?

Figyelt kérdés

Nagyon rossz érzés hazudni nekik :( bűntudatom van miatta. Viszont azért nem mondtam el, mert ők azt hiszik, hogy tök könnyű az egyetemet elvégezni, közben fogalmuk sincs róla, hogy van néhány szivatgatós tanár.

Ha elmondanám jönnének azzal, hogy biztos nem tanultam, csak a pasikon jár az eszem. Pedig igenis, tanultam rá, csak jól megszivattak mindenkit.


Jövőre újra fel tudom venni, nem csúszok vele évet, ha 1 év múlva sikeresen megcsinálom.


2018. febr. 21. 14:36
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
100%
Ennyire részletesen nem kell beavatni őket a tanulmányidba. Mit tudnak erről a vizsgáról, tárgyról?
2018. febr. 21. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim ***** válasza:
16%
10es oké, de akkor egy kanyi vasat se várjon a szülőktől. Ha ő nem adja meg a tiszteletet és őszinteséget, akkor ezt ne várja el irányában sem.
2018. febr. 21. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim ***** válasza:
100%
Ha nem fogsz csúszni, nem kell elmondanod!
2018. febr. 21. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim válasza:
100%

Engem megvertek egy vizsga miatt, bérzett az arcom, hiàba mondtam hogy felveszem újra, megcsinálom. Meg 2 hónapig szinte kicsináltak, ami a többi tantárgy rovására megy.

Ment, hogy drogos vagy mellé járok a sulinak.Miközben otthon lakom és felügyelnek.

Én, ha tudom, hogy milyenek, nem mondanám el. Ha nornálisak és nem ilyenek, igen. Különben a további tanulmányodra is rámenne ez az egész.

2018. febr. 21. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim ***** válasza:
77%
Milyen szülő aki véresre ver egy vizsga miatt? Komolyan betegek miért alapithatnak családot..
2018. febr. 21. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim ***** válasza:
Semmi közül hozzá. Ha nem dolgozol, teljesen ők tartanak el, akkor azért más a helyzet. Amúgy felnőtt ember Vagy, old meg az anyagi részét is és a tanulás részét is. Mi az,hogy be kell számolnod? El is kell kéredzkedned otthonról, ha elakarsz menni otthonról?
2018. febr. 22. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim válasza:

14-es vagyok! Nekem igen.

Oké, hogy illene, szerintem is. De ha ilyenek, mint az enyém, hogy a bolhából elefántot csinálnak és 2 hónapig áll a bál, akkor jobb elhallgatni. Ha nem csúszol, nem jönnek rá, nem történt semmi. Ha csúszol azt tényleg muszáj időben közölni. De így jobb a kegyes hazugság, a többi tárgy érdekében.

2018. febr. 22. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!