Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Fiatal párok, ti megosztjatok...

Fiatal párok, ti megosztjatok a házinunkát?

Figyelt kérdés
Ti nem vagytok rosszul a becsicskult noktol akik az uruk segget nyaljak 24/7 mert hogy “ez a nok dolga”? Nem az lenne az evidens, hogy a hazimunkat megosztja a par ha mind a ketten dolgoznak is mellette? Mert ha valaki haztartasbeli az azert mas szitu.

2018. febr. 22. 16:32
1 2 3 4
 1/38 anonim ***** válasza:
76%
Persze. De.
2018. febr. 22. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/38 anonim ***** válasza:
62%
A normális párok megosztják egymás között a házimunkát.Ez ma már nem olyan dolog szerintem, mint 20 évvel ezelőtt, amikor kizárólag a nők dolga volt a háztartás. Bár azt sem értem, hogy miért, hiszek ők általában ugyanúgy dolgoztak, mint a férfiak. Nálunk sokat segít a párom, bár a munka többsége így is rám hárul, de nagy segítség nekem, hogy egy részét megcsinálja.
2018. febr. 22. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/38 A kérdező kommentje:
Csak mert itt a minap olvastam egy kerdest, hogy a ferjuknek osszehajtjak a ruhait a nok. En is biztosan ossze hajtnam, de nem az en dolgom, hogy ezt csinaljam... ha mosas nap van az egyik adag az ove a kovi az enyem. Es olyan hangnemben beszeltek, hogy “csak termeszetes” mint ha az annyira gaz lenne ha a faszi maganak hajtja ossze... meg olyanokat is irtak, hogy az o ferje bem tudja rendesen osszehajtani. Basszus de ez nagyon gaz!!!!
2018. febr. 22. 16:42
 4/38 anonim ***** válasza:
68%
Nem kell velük törődni. Sok nő ott rontja el, hogy a legelején a nagy szerelemben a végtelenségig kiszolgálja a pasit. Aztán csodálkozik, hogy 1-2 év elteltével rabszolgának érzi magát. Hát nem. Az elején jobb ezeket a dolgokat kialakítani.
2018. febr. 22. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/38 anonim ***** válasza:
74%
Én nem vagyok rosszul tőlük, úgy élnek, ahogy szeretnének, semmi közöm hozzá. Megérteni ugyan nem fogom őket, nagyon nem ilyen vagyok, együtt se lennék olyan férfival, akinek nem természetes kivennie a részét a házimunkából, de ez az én döntésem, ha ők máshogy akarnak élni, az már nem az én dolgom.Sokan önként és dalolva vállalják a mártír szerepet, szvsz akkor meg is érdemlik. :)
2018. febr. 22. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/38 anonim ***** válasza:
39%
El kell hogy keserítselek kérdező, de ez a legtöbbször nem a nők hibája, hanem alap-elvárás a faszik részéről. Mert az az asszony aki nem csinálja meg, az egy "lusta dög" A szemükben.
2018. febr. 22. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/38 A kérdező kommentje:
Az eleg durva ha 2018van egy faszi igy gondolkodik.
2018. febr. 22. 16:49
 8/38 anonim ***** válasza:
70%

Van olyan nőismerősöm, akinek a férje amikor munkanélküli sem volt hajlandó házimunkát csinálni. Amikor a nő megkérte, hogy legalább a szennyes ruháit ne dobálgassa a földre, az úriember teljesen kiakadt és dühében a kukába dobta a szennyest. Az az igazság, hogy nem tudom sajnálni ezt a nőt, mert ő volt az aki papucsnak, furcsának nevezte a barátomat, mert a barátom rendet tart maga körül. Hogy az nem férfias szerinte. Idióta mártír.

Volt kolléganőm is kikezdett emiatt, hogy TE JÓ ISTEN A BARÁTOM SZOKOTT MOSNI TEREGETNI, nem érzem ezt kínosnak? :D

Anyum is sajnos ilyen, az öcsémet totálisan elkényeztette, borzasztóan lusta ember lett belőle, anyám végez minden fizikai munkát a fájós hátával, hatvanöt évesen, ha nem vagyok otthon. És csodálkoznak, hogy miért nem marad meg egy nő sem tesóm mellett.

2018. febr. 22. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/38 anonim ***** válasza:
58%
Még azt hozzátenném, hogy amikor albérletben laktam, a fiú lakótársaim mindig pedánsak voltak.
2018. febr. 22. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/38 anonim ***** válasza:
60%

"El kell hogy keserítselek kérdező, de ez a legtöbbször nem a nők hibája, hanem alap-elvárás a faszik részéről. Mert az az asszony aki nem csinálja meg, az egy "lusta dög" A szemükben."


És mondd, kötelező összejönni egy olyan alakkal, aki így gondolkozik? Na ugye. Összejönni egy ilyennel kimeríti az önsorsrontás fogalmát szerintem.

2018. febr. 22. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!