Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Fiatal párok, ti megosztjatok...

Fiatal párok, ti megosztjatok a házinunkát?

Figyelt kérdés
Ti nem vagytok rosszul a becsicskult noktol akik az uruk segget nyaljak 24/7 mert hogy “ez a nok dolga”? Nem az lenne az evidens, hogy a hazimunkat megosztja a par ha mind a ketten dolgoznak is mellette? Mert ha valaki haztartasbeli az azert mas szitu.

2018. febr. 22. 16:32
1 2 3 4
 31/38 anonim ***** válasza:
79%
Mi 40 körüliek vagyunk de alap,hogy megosztjuk, nem is téma.Nem is értem, hogy ez 2018-ban még valahol vita téma.
2018. febr. 22. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/38 anonim ***** válasza:
77%

A pontozásról annyit, hogy úgy lenne a legjobb, ha senki nem lenne lepontozva, aki nem próbálja a nézetét másra kényszeríteni. (például volt itt egy férfi azzal a megjegyzéssel, hogy hosszútávon mindenki ilyen meg olyan párt keres, na ez nem helyes)


Mi megosztjuk, természetesen. Takarítani együtt szoktunk (például ő felporszívózik, én meg utána felmosok), főzni ő főz, mosogatás az enyém.

Nincs kertünk, csak egy hatalmas teraszunk, a növényeket általában én öntözöm, mert ő hajlamos elfelejteni. :) (ja, én vagyok a nő)

Mondanám, hogy a macskát felváltva etetjük, de a kis dög olyan sunyi, és annyira jól játssza az éhezőt, hogy sajnos előfordul, hogy mindketten megetetjük. :) (bár már elkezdtük bevezetni, hogy felírjuk egy cetlire, evett-e vagy nem)


Nincs bajom a csomagcipeléssel, szereléssel, festéssel, semmilyen """férfias""" dologgal. Feminista vagyok, teljes egyenlőség, nem addig, amíg nekem "kényelmes". Bármit megcsinálok, amit kell (valamit, mint például a szerelést, még élvezek is).

2018. febr. 22. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/38 anonim ***** válasza:
63%

Mi volt a lepontoznivaló a válaszomban? Nem ócsároltam senkit, akinek az ellenkezője jó, nem mondtam, hogy csak az a jó, ahogy mi csináljuk, elmondtam, nálunk hogy megy.


Tehát azok, akik szerint ez rossz, le tudnák írni, miért az, vagy csak a lepontozás megy? :)

2018. febr. 22. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/38 anonim ***** válasza:
44%

Bosszúból mindenkit felpontoztam. :D


Ha valakinek ennyi bizsergés jut, nyomogassa. Addig sem élőben kötözködik.

2018. febr. 22. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/38 anonim ***** válasza:
56%
Leirtad h megosztjátok,ennyi elég is,ezt le kell pontozni ez rossz,nő cselédnek valo és ágybetétnek.. Remélem átjön az ironia,amugy maguk a nők is igy gondolják sajnos 80 :% ban,és legtöbbször az ilyen szerepü irigy nők pontoznak le...
2018. febr. 22. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/38 anonim ***** válasza:
95%

Egyhelyen dolgozunk napi 10 orat. O viszi le a szemetet es takaritja a furdot en a nappalit halot konyhat. Nalunk ez a munkamegosztas... (vendéglatasban dolgozunk... szerencsére nem kell foznom mert ugye heti 6x a melohelyen eszunk ha meg ehesek vagyunk munkautan elmegyunk enni vhova)

Ha nem dolgozom en takaritok bevasarolok fozok ilyenkor ez a munka megosztas :)

Kb fele fele. Mert azert kb fenall a noi ffi szerep de mivel ugyanott dolgozunk ugyanannyit igy kb fele fele... :) ;)

2018. febr. 22. 23:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/38 anonim ***** válasza:
68%

A kérdés már eleve irányított.


Ha rám hallgattok, csinálja mindenki azt, amit akar...


Nálunk konkrét megosztás nincs. A lényeg a kölcsönösen megállapított közös rend fenntartása.

2018. febr. 23. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/38 anonim ***** válasza:
91%
Megosztjuk a munkát, mivel mind a ketten dolgozunk. A párom tisztában van vele, hogy nem a bejárónője vagyok, hanem a barátnője.
2018. febr. 23. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!