Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Az idő múlásával ti is leszűkí...

Az idő múlásával ti is leszűkítettétek azoknak a barátok a körét akikkel akikkel megosztjátok a szbad óráitokat?

Figyelt kérdés
Nálam az a helyzet,hogy egyrészt leszűkítettem,másrészt meg nyitottabbá váltam új emberek iránt.Mostmár csak azokkal töltöm a szabadidőmet akikkel a találkozás után jobban és többnek érzem magam és nem rosszabbul vagy kevesebbnek.

2017. okt. 10. 16:22
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Elég drasztikusan. Sosem volt sok barátom, most pedig már csak egyetlenegy maradt. Amúgy meg a férjem egyben a legjobb barátom, nincs igényem másokra.
2017. okt. 10. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Amit az igényekről írtál,azt tapasztalom jómagam is.Van igényem,de nem akármilyen emberekre,inkább olyanokra akiktől lehet tanulni,értelmes dolgokról beszélgetni.Sok kapcsolatot feleslegesnek érzem és elkezdtem megtisztogatni tőlük az életemet.Van akiben ez ellenállást vált ki.
2017. okt. 10. 16:56
 3/3 anonim ***** válasza:

Én is így vagyok, és a férjem is. Mindketten elmúltunk már 30, és azt tapasztaljuk, hogy drasztikusan leszűkült a baráti körünk. Részben azért, mert sokan külföldre költöztek, főleg az én barátnőim közül, és szökőévente egyszer hallani felőlük. Voltak barátságok, amiket én szakítottam meg, mert felnőve végre rányílt a szemem, hogy az a pár ember mennyire energia vámpír volt. Másokkal csak szimplán szétfejlődtünk, és elhalt az egész.

Nekem is a férjem a legjobb barátom, de néha igényelnék más barátokat is, de nem tudok úgy szerezni, hogy itthonról dolgozom. Jövőre elköltözünk falura, bízom benne, hogy ott majd könnyebb lesz új kapcsolatokat kialakítani, ahol kisebb a közösség.


Azt viszont nem bánom, hogy akivel kellett, megszakítottam a kapcsolatot. Dolgozó emberként az ember a maradék kevés szabadidejét tényleg olyannal töltse, aki nem húzza le.

2017. okt. 12. 00:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!