Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért mondja azt a rokonságom...

Miért mondja azt a rokonságom egy része, hogy csak a pénzért vagyok a párommal?

Figyelt kérdés
Komolyan nem értem miért gondolnak rólam ilyeneket amikor semmi okot nem adtam rá.
2018. márc. 1. 13:24
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
13%
Mert lehet hogy igaz?
2018. márc. 1. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
66%
Mert napjainkban tényleg sokan azért vannak a pàrjaikkal. Nagyon lecsökkent az "igaz szerelmek" szàma. Megnőtt a "szeretem a bankszàmlàdat, szàma. Tisztelet a kivételnek. És ezek miatt itélik el azokat akiknek tényleg vannak érzései. Lehet a rokonaidnak nem szimpi a pàrod, és így akarnak eltàvolítani mellőle.
2018. márc. 1. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 A kérdező kommentje:
Nem a szemembe mondják, csak másoktól hallom, hogy mit gondolnak rólam. Soha egy ebédet nem állt úgy nekem, hogy azt ne viszonoztam volna. Egyszerűen nem tudom felfogni.
2018. márc. 1. 13:31
 4/14 anonim ***** válasza:
77%
Ezek szerint a "párod" pénzes ember és sokan fenik rá a fogukat, téged meg irigyelnek.
2018. márc. 1. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
93%
Irigyek..
2018. márc. 1. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
92%
Ezt talán tőlük kérdezd meg. Amúgy ha úgy lenne, akkor is SKH kategória. Semmi közük hozzá.
2018. márc. 1. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
61%

Nagy köztetek a korkülönbség?

Nagy köztetek az anyagi, jövedelmi különbség?


Vannak olyan nők, akiknek a kapcsolatára igazak a fentiek és csak a pénz tartja őket a pasi mellett.


Ha igazak rád is, akkor ezért mondják ezt a hátad mögött. Ne foglalkozz velük, hiszen tévednek. A szerelem nem ismer lehetetlent.

2018. márc. 1. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 A kérdező kommentje:
Egyidősek vagyunk és kb ugyanannyit keresünk.
2018. márc. 1. 13:41
 9/14 anonim ***** válasza:
93%

Mert korlátolt idióták.


Ezt én is megkaptam... :D

2018. márc. 1. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
92%
"ert napjainkban tényleg sokan azért vannak a pàrjaikkal. Nagyon lecsökkent az "igaz szerelmek" szàma." Milyen felmérés alapján? Linket.
2018. márc. 1. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!