Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért mondja azt a rokonságom...

Miért mondja azt a rokonságom egy része, hogy csak a pénzért vagyok a párommal?

Figyelt kérdés
Komolyan nem értem miért gondolnak rólam ilyeneket amikor semmi okot nem adtam rá.
2018. márc. 1. 13:24
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
100%
Hát, a leírtak alapján, a jóég tudja, mindenesetre, Isten óvjon az ilyen rokonoktól. Esetleg az lehet még, hogy a kedves rokonok, így választottak párt és el sem tudnak képzelni mást.
2018. márc. 1. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:
100%
Miért foglalkoztat h ki mit gondol rólad? Engem nemhogy más (idegen ) véleménye nem érdekel,de családon belül senkié sem
2018. márc. 1. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:
7%
#10. Ehhez tényleg link kell????? Csak nézzél màr szét magad körül. A pénz körül forog minden. Lehet idős, fiatal, nő vagy férfi lehet akàrmilyen csúnya ha van pénze ugyis talàl magànak pàrt. Nem őszínték a szeretetek. Pl Régen mivol? Ha valakinek szülök gyereket akkor vele képzelem el a jövőm vele tervezek. Manapsàg mivan? ( körülöttem Nem egy nem két ember ilyen) Ha szülök valakinek gyereket az legyen az első minél több pénzt huzzak le a màsikból, mert egyedül fogok előbb utóbb maradni. Nagyon kihalt az igaz szerelem, és minden a pénz körül forog.
2018. márc. 1. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:
74%
Régen is egyvolt a családok összeházasodtak. A házasság mindig is vagyon közösség volt semmi tőbb.
2018. márc. 1. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!