Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Ma kikaptam a matek TZ-t 1-es...

Ma kikaptam a matek TZ-t 1-es lett. Az a baj, hogy egyszer kaptam rajzból egy 2-eyt és nem volt telefon 3 hétig. Mit csináljak?

Figyelt kérdés
2018. márc. 1. 21:59
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
60%
Szokd meg, hogy nem csak jogaid, de kötelességeid is vannak.
2018. márc. 2. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:
39%
#10: "És? Mi olyan rohadt fontos abban a kütyüben?" Épp ezt kérdezem én is. Sok fiatal, nem 3 hetet, de 3 órát sem bír ki nélküle. Itt is volt már olyan kérdés, hogy "Jaj, Istenem, mi lesz, ha nálunk sem lehet majd bevinni a az osztályterembe..."
2018. márc. 2. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:

mi lenne ha nem csak idióták válaszolnának? nem gondoltatok még arra, hogy mi van a gyereketek bajba kerül? pl segítséget hívhat. vagy arról tájékoztatja a szüleit, hogy azért megy 2 órával később haza, mert pl egy barátja korrepetálja. akármi lehet, nem tudod, hogy a kérdező mire használja a telefont, és igen mindenkinek fontos, hogy a barátaival tudjon kommunikálni akkor is ha nincsenek mellette. bocsánat, de ez a sok konzervatív 40+ -os szövegelés az idegeimre megy.


Kérdező: sok mindentől függhet a helyzeted. hányadikos vagy plű (a rajz miatt gondolom h max 8-os). a szüleid ha jól látom elég szigorúak, ha már egy rajz osztályzatra így reagáltak. esetleg mondd meg nekik, ha kapsz valamiből egy jó jegyet mellé, és akkor talán elveszi az élét. meg ha pl amúgy jók a jegyeid csak néha becsúszik 1-1 rossz, akkor mondhatod, hogy de az átlagodon ez nem ront, és amőgy is év végéig még kijavítod. Ha amúgy sem vagy jó tnauló akkor meg mondd meg nekik, hogy az nem segít ha elveszik a cuccaidat, attól nem fogsz többet/jobban tanulni. inkább segítsenek kitalálni valami megoldást. pl külön tanár, barát/szülő/iskolai tanár külön foglalkozzon veled 1-1 anyagrészből ami nem megy.

2018. márc. 4. 01:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!