Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » A terhesség alatt és azóta se...

A terhesség alatt és azóta se nincs köztünk szex, pedig már 3 hós a gyerek, nem is próbálkozik. A gyerek előtt is mindig én kezdeményeztem de meguntam. Szerintetek nő van a dologban?

Figyelt kérdés
2010. jún. 9. 07:44
 1/10 anonim ***** válasza:
79%

Ez azt jelenti, hogy kb. 1 éve nincs szexuáliséletetek?

Azt ugyan nem tudom,hogy van-e nő a dologban,de hogy nagy baj van az biztos. Veszélyeztetett voltál? Miért nem volt szex? Miért nem beszélitek meg. Igy nagyon hamar vége lesz a kapcsolatotoknak.

2010. jún. 9. 07:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
31%
szia!Egyértelmű h igen,szerinted egy éve nem feküdt le senkivel?veszélyeztetett terhes voltál?vagy miért nem szexeltetek?
2010. jún. 9. 07:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
83%

Szerintem meg nem egyértelmű a nő...én is voltam úgy, hogy egy évig nem volt semmi...(vagyis petting meg ilyenek csak)

De nem csalt meg...olyan elképzelhetetlen, hogy valaki hűséges legyen ahhoz akit szeret szex nélkül is? Szerintem nem...

Viszont ha gyanúd van. Vannak megmagyarázhatatlan késések...akkor kezdenék aggódni...

Amúgy erről miért nem beszéltek? Szerintem nincs olyan téma amit házasságban ne lehetne megbeszélni...

2010. jún. 9. 07:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
30%
Ha nincsenek jelek attól függetlenül megcsalhat,de élhetsz vakon is és azt hiszel el neki amit akarsz.egy éve akkor nem szexel valaki ha idegbeteg a munkája miatt,akkor elhiszem.de csókolozni szoktatok vagy vmi?a babát terveztétek?
2010. jún. 9. 08:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
85%

Terhes vagyok, 7 hónapos. Tudni kell rólam, és a páromról, hogy nem vagyunk nagy étvágyúak, 6. éve vagyunk együtt, és már a kapcsolatunk se úgy kezdődött, hogy minden nap szexeltünk. Beértük heti 2-3 alkalommal. Volt már úgy, hogy 2 vagy akár több hetet is el voltunk egymás mellett szex nélkül. Ahogy teherbe estem, megbeszéltük, hogy 3 hónapig nincs szex számomra, de attól én még nyújthatok neki élvezetet. Erre azt mondta, amit mindig szokott ilyenkor: "nem, egyedül nem akarom, megvárlak" A 3. hónaptól ez idáig összesen ha 5-6 alkalom volt, de annak is java része nem behatolással történt. Annyira féltjük a kicsit. Tudom, butaság. De igazából el vagyunk szex nélkül. Beszélgettem erről vele, azt mondta, miatta ne aggódjak. Azt hiszem ezért is akarja gyorsan átrakni a gyereket a másik szobába, ha már megszületett, mert tudja, hogy a gyerek előtt nem menne.

Szóval szerintem egyáltalán nem biztos, hogy nő van a dologban. Hogy honnan tudom, hogy a párom nem csal meg?

Nos: Külföldön dolgozunk. Szinte senkit nem ismerünk itt. Reggel fölkel, kigyalogol az utca sarokra, a főnök beviszi kocsival dolgozni. Este 6-kor végez (onnan tudom, hogy minden héten megkapja a fizetést, és azon rajta van, hogy hány órát dolgozott, szóval ki lehet számolni) és 6:30-ra már haza is ér. Szóval nincs ideje.

Kedves kérdező! ülj vele le, és mond el neki őszintén, hogy hogy érzel. Az is lehet, hogy körülbelül az történt nálatok, ami nálunk. Egy idő után, ha nem szexelsz, elhidegülsz a szextől. Nem a partneredtől, mert azt én nem érzem köztem és a partnerem között, csak túlságosan hidegen hagy a szex. De lehet, hogy ez a terhességem miatt van. Én úgy tervezem, hogy mihelyst kipihent vagyok, és kicsit regenerálódtam, én fogok először próbálkozni a páromnál, és nem fogom engedni, hogy lerázzon:D mondván a gyerek...stb, stb.

2010. jún. 9. 08:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
54%
A tehresség előtt mennyire volt intenzív a szexuális életetek?
2010. jún. 9. 08:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
73%
sajnos szülés után néhány férfi nehezen látja meg párjában a nőt, elmúlik a vadászösztön és inkább mint anyuka tekint a párjára és úgy érzi, mintha saját anyjával kellene neki nemiéletet élni. Neked kell valahogy visszavezetni őt, hogy újra a csábítandó nőt lássa benned. Leadni a gyereket egy babysitternek (egyetemisták, középiskolások olcsón is vállalják ilyenkor nyáron főleg) és csinosan kiöltözve elmenni kettesben. Néha menj el egyedül is kiöltözve, had egye egy kis féltékenység.
2010. jún. 9. 08:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
35%

Ha a terhességed előtt is csak te voltál a kezdeményezőő,akkor nem illettetek már akkor sem össze szexuálisan! Miért vállaltál egy nem jó kapcsolatba gyereket? Ha még a mai divat szerint a gyerek a ti szobátokban alszik,éjjel töbször is szoptatod,állandóan üvölt,akkor az még lelombozóbb lehet.

Beszéljétek meg a pároddal,és vagy alkalmazkodsz az ő igényeihez,vagy más megoldást kell keresnetek.

A leírtak alapján nem másik nő van a dologban,hanem közöttetek van elég nagy probléma.

2010. jún. 9. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
nem hiszem hogy ez probléma lenne... mármint az, ha valakinek nem nagy a szexuális étvágya... az a gáz, ha neked szükséged lenne rá...csak neki nincs... ezek szerint nem illetek össze...legalábbis ilyen téren.....
2010. jún. 9. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
Sziasztok,köszi hogy ilyen sokan írtatok.A párom külföldön dolgozik,keveset van itthon,és többnyire a kislányom többször megébredt,ezért a végén elmaradt köztünk a szex.Amikor megszületett a második lányunk,éjszakáztunk vele sokat,de már 3-4 hete alszik éjjel,egyszer kel fel enni hajnal fele.Várom hogy kezdeményezzen,de nem teszi....Próbáljam megint én?
2010. jún. 10. 16:30

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!