Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Ti hogy allnatok hozzá?

Ti hogy allnatok hozzá?

Figyelt kérdés
Párom már kb 1 éve ahogy jön a hétvége péntek szombat mrgiszik 2-3 üveg bort otthon. Nem lesz teljesen részeg de spicces. Agresszívnak nem agresszív de engem akkor is zavar miért kell minden hétvégén inni? Titeket zavarna ez vagy nektek belefér?
2018. márc. 3. 07:47
 1/6 anonim ***** válasza:
89%

Ezt alkoholizmusnak hívják (mindegy, hogy berug-e, rendszeresen innia KELL).


Én keresnék másik pasit magamnak, ennél többet várok az életemből.

2018. márc. 3. 07:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
89%
Alkesz, és gondolom ezt ő nem látja be.
2018. márc. 3. 08:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
89%
Zavarna és el se jutottam volna vele nem hogy az egy évig, de az egy hónapig se
2018. márc. 3. 08:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Elgondolkodnék ezen a kapcsolaton,főleg h akkor iszik ha hétvége van amit a párommal is tölthetmék..
2018. márc. 3. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Alkoholista... vagy elviseled, és nyugi, elöbb-utobb agresszív is lesz, vagy még ma kidobod.
2018. márc. 3. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 HaEv ***** válasza:
100%

Kedves Kérdező!

A párod alkoholista! Engem egy alkoholista anya "nevelt".

Beszélgess vele és próbáld meg kideríteni,érdemes-e a kapcsolatért harcolni vagy már nem szeret. Ha szeret és megvan a képessége még,hogy belegondoljon, hogy neked nagyon kellemetlen az, amit csinál - akkor van értelme vele küzdeni a leszokásért. Ha csak kiröhög meg hasonló, nem lehet rávenni, gondoljon bele a te oldaladba, csak a saját igaza van - akkor tipli, de marha gyorsan, amíg nem tesz tönkre annyira, hogy alkalmatlan legyél egy kapcsolatra mással!

2018. márc. 3. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!