Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mai világban mikor házasodnak...

Mai világban mikor házasodnak az emberek?

Figyelt kérdés

Szüleim korában már 20-23 év között megházasodtak (szüleimből kiindulva), most viszont nem ritka a 35 év feletti házasodás. Miért van ez? Ez is a rohanó világ okozta dolgok miatt van?


25 éves vagyok, jelenleg nincs barátnőm, és talán hülyeség, de kicsit aggódom, hogy mi van ha én is 30 évesen fogok megházasodni. Nem túl kései az?



2018. márc. 3. 13:18
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
68%
Nem, egyaltalán ndm kései 30 évesen megnősülni. Inkább 20 evesen nősülni korai. Amikor meg a szüleid házasodtak, még kicsit más volt a világ.
2018. márc. 4. 00:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:
43%
Eleve muszáj 24-25 éves korodig tanulni, ha nem valami csimpimunkát akarsz életed végéig csinálni, aztán utána még legyen munkatapasztalatod, megtakarításaid. 30 alatt házasodni manapság simán felelőtlenség.
2018. márc. 4. 10:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:
Én azért nem érzem magam felelőtlennek, hogy 25 évesen házasodtak a férjemmel. Anyagilag is rendben vagyunk, most babát szeretnénk. Megértem ha valaki csak később tud családot alapítani, de ne állítsuk be felelőtlennek vagy rossznak azt, akiknek korábban sikerül!
2018. márc. 4. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:

Azert mert ma mar nincs elvaras a tarsadalom reszerol.

Ossze lehet batyuzni aztan szetmenni

Mire hazasodnak elkoptattak par elettarsat

Regen csak a prolik eltek igy a normalisabja hazasodott

2018. márc. 4. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!