Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Ki szoktad tárgyalni a munkahe...

Ki szoktad tárgyalni a munkahelyedet a rokonaiddal?

Figyelt kérdés
2018. márc. 4. 12:06
1 2
 11/17 HaEv ***** válasza:

Kedves Kérdező!

Mindenki beszél a rokonaival a munkahelyéről. Ez miért kérdés számodra?

2018. márc. 4. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim ***** válasza:
Attól függ, kiket értesz rokonok alatt. A közvetlen családtagjaimmal igen.
2018. márc. 4. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 Alain Delon ***** válasza:
11: A kitárgyalás és a munkahelyről beszélés nem ugyanaz!
2018. márc. 4. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim ***** válasza:
Igen, mi otthon mindig meg szoktuk beszélni, hogy kivel mi történt. Nyilván nem mesélem el nekik szóról szóra, hogy percre pontosan ez és ez történt, mert a nagy részében nincsen semmi említésre méltó, szimplán a munkámat végzem és annak a részleteibe sem avatom be őket, mert most az kit érdekel. Ugyanakkor előfordulnak vicces vagy érdekes sztorik, amiket el szoktam mesélni (tágabb családi körben is). Valamint, ha valamilyen dilemmában vagyok vagy valamilyen munkahelyi problémám van (pl. kollégákkal stb.) és úgy érzem, hogy tudnának benne segíteni az otthoniak (szüleim+tesóm), akkor azt is el szoktam mesélni nekik és kikérem a véleményüket. Ők már régebb óta dolgoznak, több tapasztalatuk van minden téren, így a legtöbb dologban tudnak nekem tanácsot adni.
2018. márc. 4. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim ***** válasza:
Nehéz is lenne elkerülni, mert olyan a munkám, hogy időnként a vasárnapi ebéd közben is meg kell írni egy emailt vagy gyorsan megbeszélni valamit Norvégiával, ilyenkor nyilván rákérdeznek, hogy miről volt szó.
2018. márc. 5. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim ***** válasza:

Anyukámmal igen, már csak azért is, mert egy helyen dolgozunk.

És a férjemnek is el szoktam mesélni a munkahelyi dolgokat, ahogy ő is nekem azt, amit a saját munkahelyén tapasztal.

2018. márc. 6. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 Sáskáné válasza:
Attól függ, hogy kivel milyen viszonyban vagy és kivel milyen mélyen tudod/szabad megbeszélni. Én a páromnak, anyukámnak és nővéremnek mindent elmondhatok, jót és rosszat is. De a párom családjának csak általános dolgokat mondok el. Nem azért mert nem bízok meg bennük, csak nem olyan mély a kapcsolat.
2018. márc. 9. 10:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!