Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Anyám összeveszett a nevelőapá...

Anyám összeveszett a nevelőapámmal. Mit tegyek?

Figyelt kérdés
Anyám már két napja alig szól a nevelőapumhoz mert mi állítólag rosszul élünk, nem akar ebben a városban élni, el akarja adni a házunkat (mármint anyám, nevelőapum meg visszafogja). Nevelőapum 2 hónapja megkérte a kezét de annak se örült mert mi most nem állunk úgy anyagilag hogy megengedhető legyen egy esküvő (ha nem is egy nagy de egy kicsi esküvő beleférne). Mi nagyon is jó helyzetben vagyunk az én meglátasom szerint és rossz nézni hogy anyám így kínozza 10 év együttélés után a második apukámat... Mit lehet ilyenkot tenni?

2018. márc. 4. 20:10
 1/6 anonim ***** válasza:
8%
nem beleszólni a felnőttek életébe. Ez az amit tehetsz.
2018. márc. 4. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim válasza:
Lehet hogy nem látod át teljesen az anyagiakat. Például lehet hogy el vannak adósodva, stb. És az ilyesmit általában nem osztják meg a gyerekekkel. A legjobb amit tehetsz hogy hagyod a dolgot lecsillapodni
2018. márc. 4. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Tuti nincsen nagy adóságunk meg semmi ilyesmink. Ez a helyzet már 2 napja tart. Nagyon rossz érzés. Én nagyon szeretem a nevelőapukámat. Tényleg nincs semmi amit tehetnék?
2018. márc. 4. 20:16
 4/6 anonim ***** válasza:
0%
Lehet h te szereted de Anyukád nem biztos,különben örülne h megkérték,bár nem értem 10 év után már minek egy esküvő,de lehet h van neki vkije,és azért olyan sietős.
2018. márc. 5. 00:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Nem irigyellek, mostohaanyám ugyanilyen.


Neki soha semmi nem jó, ő nem akar esküvőt, az eljegyzési gyűrűre is fintorgott - bezzeg a halott anyám (amit rám hagyott) karóráját vigyorogv elfogadta apámtól, mikor az odaadta neki a tudtom nélkül

Álladóan szenteskedik, mártírkodik... hagyjuk :(

2018. márc. 5. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
1#, Te miért szólsz bele? A kérdésben én csak egy felnőttet láttam. Mi e többesszám, kis ovikapitányom?
2018. márc. 9. 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!