Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit csináljak a nevelőapámmal?

Mit csináljak a nevelőapámmal?

Figyelt kérdés

Sokat vaciláltam, hogy kiírjam-e a kérdést, próbáltam egyedül megoldani, de mégis tanács kellene.

Szóval az a gondom, hogy a nevelőapám rettentően gyerekes. Most nem a számítógépes játékokról van szó.

Pl anyum mond neki valamit, akkor elkezdi teljesen az ellentétét csinálni, hogy "ha így se jó akkor nem tudom mit csináljak" ha ideges akkor ilyen folytott hangon duzzogva mondja, hogy semmi sem érdekli, csapkodja az asztalra a dolgait, ha kétszer kell beszóljon, a húgom miatt, hogy takarodó másodjára már csapkodja az ajtót.

Durcizik, hisztizik, a stresszét nála alsóbbrendűeken vezeti le, mondván, hogy "azért mert megtehetem" illetve "szeretném ha félnétek tőlem"


Abszolút nem arra törekszik, hogy tiszteljük. És ha bármi vitája van anyummal azért mi (én & a húgom) vagyunk hibásak, mert anyum már nem is engedi, hogy megszidjon minket.

És mikor tőlem kér tanácsot, hogy mit csináljon egyszerűen nem tudok mit mondani. 16 éves vagyok pls, alig van élettapasztalatom. Ha gondja van anyummal akkor szintén velem beszéli meg, és hiába mondom, hogy beszéljék meg ketten akkor csak durcizik. Komolyan tanácstalan vagyok



2016. nov. 17. 20:57
 1/6 anonim ***** válasza:
Anyukadnak jelezd a problemat. Mivel lathatoan tobb eszed van, mint neveloapadnak, igy vele nem tudod megbeszelni, hiszen ettol csak meg kisebbnek erezne magat... Valtozni kulonosebben nem fog, de hatha pici javulast el lehet erni. Kitartas!
2016. nov. 17. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
0%
Anyuka mit szeret ebben az emberben?
2016. nov. 17. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Őszinte legyek? Azt, hogy tud fedőt biztosítani a fejünk fölé. Hidd el, ha tehettem volna megakadályoztam volna a házasságot, de ha anyum egyszer mártír akkor nem lehet semmivel sem lebeszélni a terveiről. Ígyhát megpróbálom a legjobbat kihozni ebből a szar helyzetből
2016. nov. 17. 21:10
 4/6 anonim ***** válasza:
66%
Akkor nem is szereti? csak a pénzért van vele? mióta vannak együtt?
2016. nov. 17. 23:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Én megértem anyukádat is, de egy senkiházi sem érhet annyit, mint a saját gyermekei. Pasizzon be, ezt az idiótát meg zavarja el. A másik az, h nektek ő egy senki, ordibáljon a saját gyerekeivel. 27/f
2016. nov. 18. 00:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Anyum így is többet keres, viszont normális lakást nem tudott nekünk biztosítani. Állítólag ezért jöttek össze. Viszont őszintén sajnálom is az embert mert ez amit anyum csinált (csináltunk?) durva kihasználás. Ezért nem akarok még tenni a tűzre, hogy bunkó vagyok vele vagy ilyenek. Inkább igyekszem elsimítani a dolgokat mert azért hálás vagyok, hogy nem kell a híd alá mennem. Szóval értitek...
2016. nov. 18. 06:10

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!