Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit tegyek a nevelőapámmal?...

Mit tegyek a nevelőapámmal? Szörnyű ember!

Figyelt kérdés
Többször is megütött már. Folyton azt figyeli, hogy miből mennyit eszünk. Egyszer az a baj, hogy nem ettünk meg valamit, egyszer az, hogy elfogyott. Hárman vagyunk testvérek, két bátyám van. Én 14 éves vagy és lány. Emellett az ember mellett nem lehet élni. Amikor nőiesedni kezdtem, akkor folyton engem nézett, "véletlenül" a melleimhez ért. Anya telefonját mindennap le akarja ellenőrizi, csak nem sikerül, mivel lekódolt. Azt persze nem tudja, hogy miközben próbálja feltörni a kódot, minden egyes alkalommal lefényképezi a kamera... Egyszer kapok hármast matekból, óbégat, holott minden más tantárgyból ötöst hozok, csak azokat nem veszi észre. Bátyáimmal is szörnyen viselkedik. Egyikük kollégista, péntekenként ér haza. Minden hétvégén Őt szidja, amikor pihenésre lenne szüksége. A szomszéd városban tanuló bátyám rengeteget tanul (másik is), és Őt sem hagyja békén.

2016. okt. 6. 21:08
 1/7 A kérdező kommentje:
Azt kihagytam, hogy Édesanyám bérlettel utazik a munkahelyére, de nrm mehet-jöhet egyedül, mert nem engedi meg Neki.
2016. okt. 6. 21:10
 2/7 anonim ***** válasza:

Anyukád mért tűri?

Beszélj anyukáddal, hogy szakítson, hiszen ez a kapcsolat neki is szörnyű lehet.

2016. okt. 6. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
89%
Fogjatok össze,mint testvérek és verjétek meg :D
2016. okt. 6. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Közös a ház, így a szakítás gondokkal járna.
2016. okt. 6. 22:55
 5/7 anonim ***** válasza:

"Közös a ház".


Rémlik, hogy egyszer már írtad, hogy ti költöztetek hozzá.

2016. okt. 7. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Ezt csak anyád tudja megoldani, különköltözéssel. Esetleg nagyszülő nincs, akihez el tudsz költözni? Hivatalos szervtől itt tudsz segítséget kérni. De ahogy ez az ország működik nem vennék mérget rá, hogy valódi segítséget is nyújtanak:

[link]

2016. okt. 7. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:

*édesanyád vagy anyukád


Nagyszüleim nem élnek.

2016. okt. 7. 19:32

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!