Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért baj az, ha valaki...

Miért baj az, ha valaki próbál minőségi letet élni?

Figyelt kérdés
Van egy ismerős család,akiknek nem értem a logikájukat. A múltkor arról beszéltem,hogy én szeretem alkalmazni a teljeskiőrlésű dolgoakt és hogy nem nagyon iszom alkoholt. Erre jól leteremtettek ( a nő is) és hülyének néztek,hogy "hát egy kis alkohol az senkinek nem árott még meg", meg "minek eszed ezeket a műkajákat?" meg "minek tanulsz? egy kis favágástól majd megerősödnél ,nem a konditeremben kell műizmokat építeni" és ehhez hasonló dolgok, szerintük a nyaralás is hülyeség. Egyébként hozzáteszem, jelenleg nem keresek jobban az átlagnál, egyszerűen csak szeretek normális dolgokat venni, építő jellegű dolgokat csinálni. Szóval nem lehet még az sem hogy irigyek, hiszen megengedhetnék maguknak, Gyárban dolgoznak operátorként, de ketten jóval többet visznek haza,mint én. Mi az oka,hogy ilyenek? Miért próbálnak mniden megmagyarázni/megcáfolni?

2018. márc. 5. 21:34
1 2 3
 1/23 anonim ***** válasza:
44%

Ne hisztizz, jó?

Nem körülötted forog a világ.

2018. márc. 5. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/23 anonim ***** válasza:
40%
Mert: minden natyon jo, mek fagyok elegedfe.
2018. márc. 5. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/23 anonim ***** válasza:
29%

Húúú annyira szeretném h megértsd a másik oldalt is.


Szóval. lépésenként kifejtem


1. nem hiszem, hogy "MINDENT" megpróbálnak cáfolni, amit mondasz.

2. A bor bizonyítottan egészséges - pedig én se vagyok egy nagy alkoholista, sőt

2. a favágással egyetértek - a konditermes dolog az egy kommunikációs mondat amivel valamit el akartak érni.

Nyílj meg nekik jobban, szerintem nagyon jó, hogy kezditek egymást megismerni, de az jön le abból amit írtál, hogy keveset tudnak rólad.

Szerintem jót akarnak neked, és még csak nem is megváltoztatni, csak beszélgettek.

2018. márc. 5. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/23 anonim ***** válasza:
32%
Vidéki parasztok gondolom,azok szoktak a 8 általánosra büszkék lenni,meg 3 muszakra és a semmire szülésre mellet verni h letettek az asztalra csecsemőket már életcélként,védőnök persze tudnának szorikat mesélni milyen jó a csecsemőknek ezeknél (Törökszentmiklósi eset pl)... Ezek szoktak naponta litereket piálni,lenézni aki normális egészséges életet él és van végzettsége és a gyereke elé se szart tesz,és nem piás drogos idegbeteg családi hátteret biztosit...
2018. márc. 5. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/23 Alain Delon ***** válasza:
39%
Sötétek, mint az éjszaka.
2018. márc. 5. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/23 anonim ***** válasza:
55%

Attól élsz minőségi életet, hogy ilyen kamu szar ún. "teljes kiőrlésű" kajákat eszel? Hát ööö...oké.


A minőségi élet nálam arról szól, hogy minőségi, finom ételeket eszek, értékes párkapcsolatban élek, folyamatosan tanulok és képzem magam, imádom a munkámat, ha tehetem, akkor utazgatok. De hát kinek mi...


Amúgy meg 1. minek beszélgetsz prolikkal, 2. ha prolikkal beszélgetsz, akkor min/miért csodálkozol?

2018. márc. 5. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/23 anonim ***** válasza:
75%
Nem minőségi élet, ha teljes kiőrlési cuccokat eszel , csak követed a divatot. Ahogyan a kondi terem is csak divat.
2018. márc. 5. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/23 anonim ***** válasza:
77%
Itt ne prolizzatok, mert sokan magukra veszik. (megsugom jogosan ;) )
2018. márc. 5. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/23 anonim ***** válasza:
84%
Irigyek 😄
2018. márc. 5. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/23 anonim ***** válasza:
100%

teljeskiőrlésű dolgoakt=minőségi


lel


Ne menj többet hozzájuk.

Amúgy én nem hiszem, hogy valaki ennyire tolná egyszerre az összes közhelyes baromságot, a kérdező vagy ráerősített, vagy direkt PROVOKÁL. :O :X

2018. márc. 5. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!