Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Az anyám bogarat ültete a...

Az anyám bogarat ültete a fülembe a párommal kapcsolatban, mindig mindennel befolyásolni próbál. Mit tegyek? Rákérdezzek a páromnál? Elmondjam neki?

Figyelt kérdés
A párom kint dolgozik külföldön nagyon jó a kapcsolatunk bízunk egymásban.Anyukám szintén szereti vagy is mivel jó ember nem tud rá semmit mondani de azért keresi benne a hibákat...ki fogok költözni hozzá én is de anyámnak ez nem tetszik.Ma elment a párom sörözni a haverjaival és anyám már elkezdte hogy tuti hogy meg csak én miért vagyok ilyen hülye hogy elhiszek neki mindent meg hogy én nem járok sehova akkor ő miért megyés hogy nekem is elkéne mennem és megcsalnom.A párom sem megy sokszor max havonta 1-2szer de engem ez nem is zavar eddig mégsem fordult a fejemben hogy megcsal de anyám nem hagy békén ezzel és kinevet hogy milyen hülye vagyok és hogy egy férfi se bírja ki nő nélkül több hétig.Egyszer ezt anyám már mondta a barátomnak is hogy te tuti meg csalod a lányomat mikor kint mert egy férfi se bírja ki főleg ha néha el is megy 'bulizni' a páromnak ez nagyon rosszul esett hogy anyám ezt gondolja róla úgyhogy nem tudom hogy el e mondjam neki ezt hogy megint ezt mondta...Nekem is rosszul esik mert én megbízok benne de azért még is elgondolkodom amit anyám mond és esetleg veszekszem emiatt a párommal.
2015. okt. 3. 22:48
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:

El kéne végre döntened, hogy bízol-e a párodban, vagy sem.

Anyukád egyedül van? Azért fúrja a kapcsolatotokat, hogy ne menj el tőle?

2015. okt. 3. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
95%

Jobb is lesz, ha egy ilyen ember mellől elköltözöl.

Elárulom, anyukád nem szereti a párod (talán azért, mert el akar venni téged tőle).

Ha megbízol benne, akkor miért is gondolkodsz el ilyen hülyeségeken? Jó úton haladsz a sárkányodás felé.

És ha amúgy sem vagytok olyan sokat együtt, akkor azt az időt ne veszekedéssel töltsétek!

2015. okt. 3. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 A kérdező kommentje:
Igen ketten vagyok anyával vagy is neki van barátja de nem túl jó a kapcsolatuk.Én bízom benne de amikor az embernek a saját anyja mond valami ilyesmi az azért megüti a fülemet ráadásul úgy mondja hogy közbe nevet tehát ő 100%ig biztos az igazában és amikor rákérdezek,hogy miből gondolja ezt az a válasza,hogy egy férfi se bírja ki több hétig.Nem akarja hogy elmenjek... megérti,hogy jobb lehetőségek várnak kint,de mindig azt mondja hogy hálátlan vagyok hogy itt hagyom meg hogy más lány nem hagyná el így az anyját.
2015. okt. 3. 23:02
 4/18 anonim ***** válasza:
84%

Tipikus érzelmi zsarolás. Mérgező szülő.


Egy férfi sem bírja...ez a nagy bizonyíték? Anyád csak össze-vissza beszél, te meg hallgatsz rá. Sajnálom a párodat.

2015. okt. 3. 23:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
93%
Anyukádnak több okból sincs igaza. Gyereket nem azért csinál az ember, hogy önmagának jó legyen, hanem, hogy a gyereknek jó legyen és jó helye legyen. Az ő boldogsága a fontos, Anyukád kicsit önző, tudni kell elengedni a gyerekeket, de ez sokszor jelent nehézséget a szülők számára, főleg ha ahogy te is mondtad, nem túl jó a kapcsolat a barátjával. Ez egy dolog. A másik, nem szabad általánosítani, sok olyan férfi van, aki egy hétig se bírja ki, sok olyan van aki a felesége mellett sem hűséges, de az ellenkezőjére is tudok példát. Én pl fél évet is várok a barátnőmre, és nem csalom meg, de ismerek sok ilyen embert, két értelmes felnőtt meg tudja beszélni mi lesz később, érdemes-e várni, közös tervek stb. Én ha a barátod helyében lennék ki is nevetnélek, ha meg akarnád mondani, hogy mikor kivel mehetek sörözni. Kell egy kis kikapcsolódás mindenkinek, és az szintén egyénfüggő, hogy ki mennyire tart igényt.
2015. okt. 3. 23:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
5%

"Gyereket nem azért csinál az ember, hogy önmagának jó legyen, hanem, hogy a gyereknek jó legyen és jó helye legyen."


Nettó hülyeség. Gyereket mindig saját maga miatt csinál az ember.


Nem ismerem a hátteret, mióta dolgozik külföldön, hány évesek vagytok, meddig lesz ez az állapot mennyit tudok találkozni személyesen?

2015. okt. 3. 23:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 A kérdező kommentje:
Én nem akarom megmondani neki soha,sőt soha nem is mondtam neki ilyesmit de engem nem is zavar hogy elmegy abszolúte.Hanem engem anyám azzal zavar össze ahogy mondja...tehát kinevet,hogy én milyen hülye vagyok.Egyébként én 22 vagyok a párom 33 éves...2 éve vagyunk együtt ő elég régóta kint dolgozik 1 éve.Nagyon jó munkahelye van és volt itthon is én eddig azért nem mentem ki mert a párom mondta hogy menjek vissza suliba mert nem volt szakmám hanem dolgoztam érettségi után a sulival most végeztem ezért megyek csak most utánna van szakmám így könnyebben találok munkát.A terv mindig is az volt hogy együtt alakítjuk az életûnket.
2015. okt. 4. 00:02
 8/18 anonim ***** válasza:
És a párodon érzed, hogy azt akarja, menj ki végre és alig várja, hogy kint együtt elkezdjétek a közös jövőtöket?
2015. okt. 4. 00:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 A kérdező kommentje:
Ez az állapot a terv szerint 'örökre' szól...nem tervezünk itt élni Magyarországon...a párom azt mondta ő csak abban az esetben jön haza ha én nem bírom a kinti életet és itthon szeretnék élni nagyon.Mondta hogy meg kell próbáljam megszokni szerinte nem lesz nehéz...szóval sűrűn nem fogok hazajönni max 2-3 havonta :S főleg ha már lesz munkám akkor nem ugrálhat az ember.
2015. okt. 4. 00:07
 10/18 A kérdező kommentje:
Igen hiszem akkor egész eddig nem segített volna ennyit rajtam ha ő nem ezt akarná...
2015. okt. 4. 00:08
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!