Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Feleségek rövid hajjal?

Feleségek rövid hajjal?

Figyelt kérdés
Házasságkötés után röviddel ki kezdeményezi a fiatal asszonyok hajának levágását? A férjek? A feleségek? A szülők?
2018. márc. 8. 11:23
1 2 3
 11/29 anonim ***** válasza:
93%
Én sem értem a kérdést. Miért is kéne hajat vágatni, csak mert férjhez ment valaki?
2018. márc. 8. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/29 anonim ***** válasza:
89%
Számomra se egyértelmű a kérdés .. Na de az a véleményem ,hogy a hajhossz semmit nem határoz meg ...és számomra nem is szimbolizál . Az én férjem sose szólt bele milyen a hajam ..Szerencsére olyan az arcformám ,hogy a rövid és a hosszú haj is passzol hozzám .Valamint a színek és a merész hajviselet ;-) . Annak idején sok éven át hosszú hajam volt ,persze színek domináltak benne ..de meguntam ..Határozott döntéssel vágattam le tök rövid ,vagány fazonra . A párom aki hosszú hajjal ismert meg ,szintén áldását adta rá .. ;-),és rövid hajam volt az esküvönkön is . Imádtam ..de aztán meguntam ,most ismét hosszú a hajam..Egy darabig legalábbis ..amíg örömöm találom benne ;-) .Nálam senki nem szólt bele soha ,csak az számitott én megtaláljam az adott stílusban önmagam!
2018. márc. 8. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/29 anonim ***** válasza:
48%
Lemaradtal. Manapsag senki nem vagat rovid hajat maganak 45 eves kora elott. Vagy aki igen, az altalaban azert, mert ugy erzi, jobban allna, vagy kenyelmesebb lenne (es jol allna). En legalabbis egy darab not nem ismerek 45 alatt rovid hajjal, a legrovidebb amit latni szoktam, az a vallig ero, es nyilvan nem csak a kozepkoru nok hazasodnak.
2018. márc. 8. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/29 anonim ***** válasza:
78%

Én biztos, hogy az esküvő után levágatom.

Nem azért, most is rövid, csak épp növesztem, hogy az esküvőre lehessen belőle valami szép, romantikus frizurát csinálni belőle.

Alapjáraton a maximum hossz, amit elviselek, az a nyakközépig érő.

A rövid, pixie haj áll nekem a legjobban.

2018. márc. 8. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/29 anonim ***** válasza:
82%
13 -as nem teljesen értek egyet veled .Szerintem tök mindegy hány éves korban vált rövid hajra . Söt nagy divat is manapság és bizony nőies is tud lenni egy jól eltalált rövid fazon .Amit én vágattam az már már extrém volt ..és tényleg imádtam ,kényelmesebb is mint a hosszú haj .
2018. márc. 8. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/29 anonim ***** válasza:
31%
15# Nekem nincs bajom a rovid hajjal (masokon), en csak azt mondtam, hogy nem igazan latom, hogy a fiatalabb nok vallig eronel rovidebb hajat hordananak, se az utcan, tomegkozlekedesen, se ismerosi korben. Viszont az idosebbeknel meg gyakoribb. Vannak a fiatalok kozott is rovidhajuak, persze, mondjuk 50-bol 1, de mondjuk a 25-35 kozotti noknel a hazas nok aranya szerintem tobb, mint 50-bol 1. De meg az idosebbek kozott is tok valtozo, anyam (hazas) iden lesz 46, es hatkozepig ero haja van.
2018. márc. 8. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/29 anonim ***** válasza:
82%
16 -os .. én nagyvárosban éltem mindig ,ott azért nagyobb arányban fordul elő mint 50:1 a rövid hajú 40 alatti nők aránya . De mindegy is .. Én már a 30 éveimben járok ..és valahol sosem nőttem fel ,fiatalos vagyok (ezt meg is akarom őrizni ).Kiskamasz gyermekem van és 33 évesen házasodtam össze párommal -gyermekem apjával .Nem vallom azt ,hogy hajban az erő ;-) .. inkább azt mondom merni kell kipróbálni több fazont is ..De tény mindenki olyan hajat hordjon amire azt mondja ,na ez vagyok ÉN . Nálam más a helyzet .. megmaradtam egy örök lázadónak :D .
2018. márc. 8. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/29 anonim ***** válasza:
100%
Utolsó akkor mi még biztos nem találkoztunk . :D A kérdés számomra is homályos . Hiába van párom .. őszintén szólva kit érdekel ő mit mond ha nekem az úgy nem jó ? Én speciel azért vágatom mindig rövidre mert gyerekként sokáig erőltették a hosszú hajat .. Nagyon utáltam .. arról nem beszélve ,hogy egyszer az iskolában elfelejtettek szólni ,hogy van tetves gyerkőc .. azért a combig érő hajamból egy élmény volt irtatni ... Igy is nagyon gyorsan nő a hajam ... most csak azért hagyom nőni mert nincs a környezetemben olyan fodrász akinek azt mondanám ,hogy a keze alá adom a hajam .. de amint találok ilyen személyt újra rövid lesz .. ( nálam ez felnyirással kezdödik.. )
2018. márc. 8. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/29 anonim ***** válasza:
12%
Bakker nem levágják nekik, hanem bekötik.
2018. márc. 8. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/29 anonim ***** válasza:
88%
17# En meg Budapesten, es itt ezt latom, hogy hosszu haj mindenhol :D Van egy jatszoter mellettunk ahol lakom es ott is tobb a hosszuhaju anyuka, mint a rovid. Tenyleg vannak jo rovid hajak, de szerintem a tobbseg meg mindig ugy erzi, hogy hosszut akar. (Ahogy en is. Sot, a ferfi parom is, lassan hosszabb neki, mint nekem :D) Nem tudom, az 50:1 realis-e, en kb ezt mondanam, de lehet, hogy 25:1, mindenesetre az biztos, hogy erezhetoen tobben vannak a hosszuhaju fiatal nok, mint a rovid hajuak.
2018. márc. 8. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!