Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Feleségek rövid hajjal?

Feleségek rövid hajjal?

Figyelt kérdés
Házasságkötés után röviddel ki kezdeményezi a fiatal asszonyok hajának levágását? A férjek? A feleségek? A szülők?
2018. márc. 8. 11:23
1 2 3
 21/29 anonim ***** válasza:
100%
Persze, hogy kevesebb a rövid haj, mert csak keveseknek áll jól. És is szívessen levágatnám de úgy néznék ki mint egy hülyegyerek.
2018. márc. 8. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/29 anonim ***** válasza:
100%
Nekem az anyósom Szólt be, hogy vágassam le, mert így csak lóg. 😊 Mondanom se kell, amikor meglátom már égnek áll.
2018. márc. 8. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/29 anonim ***** válasza:
84%

" Manapsag senki nem vagat rovid hajat maganak 45 eves kora elott"



52 múltam, és hátközépig érő, dús hajam van. VOlt osztálytársaim és évfolyamtársaim közül szintte mindnek, akiknek régebben is hosszú volt.



Csak akkor fogom levágatni, ha erősen megritkul.

Egyszerűbb kezelni, változatosabb frizurákat lehet belőle készíteni, és nem utolsó sorban, nem tudom magam elképzelni rövid hajjal.

2018. márc. 8. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/29 anonim ***** válasza:
100%

Kamasz korom óta rövid hajam volt. Az esküvőre növesztettem meg kicsit. A férjemnek tetszik, úgyhogy most kicsivel áll alá érő bubim van. Ennél hosszabb nem lesz, mert nem áll jól.

Senki se szólhat bele, hogy milyen hajam legyen. Én se szólok bele, hogy a férjemnek milyen a haja. Sőt, a gyerekek is ovis koruktól dönthetnek erről.

2018. márc. 8. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/29 anonim ***** válasza:
76%
Nekem is évek óta kb fülig érő hajam van, imádom, jól áll. Testvéremnek kimondottan rosszul áll a hosszú haj, még a fülig érő is, neki pár centis, vagány rövid haja van és nagyon nőies. Viszont tényleg ritka, ha valakinek jól áll a rövid haj, szerintem azért van kevés nőnek ilyen. 26/N
2018. márc. 8. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/29 anonim ***** válasza:
Nekem a derekamig ért, szülés után vagattam le hatkozepig.
2018. márc. 8. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/29 Platypus ***** válasza:
2018. márc. 8. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/29 anonim ***** válasza:

Essküvő után valóban sok nő levágatja a haját. Mert előtte is értlelődőtt a gondolat, de az esküvőre a képek miatt megnövesztette direkt. Sok ilyen van. Vagy ha gyerek szüleik, utána vágat belőle,hogy ne húzgálja a gyerek,vagy kicsit egészségesebb legyen, mert a hormonok miatt trapára ment.

A mai világban szerintem ez minden nőnek a saját döntése.

Ki is rögögném a családot vagy a páromat, ha rá akarnának kényszeríteni, hogy vágassam le. Majd ők mondják meg biztos.:D

Egyébként tévhit,hogy a rövid hajat könnyebb kezelni. Megmosni és szárítani kevesebb idő, de hogy nézzen is ki valahogy több idő, mint beállítani egy hosszú hajat.

2018. márc. 9. 08:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/29 A kérdező kommentje:
Köszönöm a hozzászólásokat. Lehet, hogy nem túl érthetően fogalmaztam meg a kérdést, de a környezetemben számos fiatalasszony vált meg hosszú hajától és nekem ez tűnt fel. Nem egy elmondása szerint a férjének, vagy az anyósának kívánt ezzel a kedvére tenni. Amit én sem értettem. Csak ezért tettem fel a kérdésem. Még egyszer köszi, sok értelmes gondolatot olvashattam.
2018. márc. 10. 22:36
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!