Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Nem akar visszamenni dolgozni....

Nem akar visszamenni dolgozni. Miért van ez?

Figyelt kérdés
Van egy ismerős család akivel elég gyakran összefutunk és a nő a negyedik gyerek után mivel iskolás vissza kellett hogy menjen dolgozni és állandóan azt mondja hogy "neki nem fog egy 20 éves takony dirigálni" meg ehhez hasonlók. Gyárban dolgozik, 8 általánossal de már most ott akarja hagyni. Mondam neki hogy tanuljon a munka mellett mert a gyerekek már nagyok egyedül haza tudnak menni a suliból, stb. de akkor azt mondta hogy 40 évesen már nem fog iskolapadba ülni, meg hogy ő már letett valamit az asztalra és és hogy nem érti milyen jogon dirigál neki egy huszonéves. Hogyan próbáljam lebeszélni erről a mentalitásról? Miért nem fogadja el hogy vannak akik jobbak nála és tanultabbak?

2018. márc. 10. 20:50
1 2 3
 21/24 anonim ***** válasza:
55%

Ismerős, tehát neked SEMMI közöd az életükhöz :)


A tied sem lehe egy nagy cucc ha a másikkal foglalkozol ;)

2018. márc. 11. 07:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/24 anonim ***** válasza:
36%
16ost is szintén világranyomta az édesanyja, mint egy szartasakot. Szégyeld magad, ezzel minden anyát megsértesz, köztük a sajátodat is.
2018. márc. 11. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/24 anonim ***** válasza:
59%

Mert lusta,mint a dög.


Mondom úgy,hogy suli mellett gyári munkát végzek.


Megértem,ha valaki nem akarja csinálni,én se jó kedvemben csinálom. Csak akkor legalább egy Duolingo szintjén foglalkozzon legalább az angollal vagy menjen el estin leérettségizni,hogy arra építve ki tudjon tanulni egy normálisabb OKJ-s szakmát.Vagy keresgéljen online valami piacképeset és tanulja ki azt,ha angolul megtanult(aki keres,talál ilyen képzéseket.).

2018. márc. 11. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/24 anonim ***** válasza:
90%
Pusztuljon meg az ilyen.Én fizetem az adót hogy az ilyen büdös naplopókat meg a pereputtyukat eltartsa az állam.Mit tett le az asztalra?Leellett pár kölyköt akik szintén munkakerülők lesznek?
2018. máj. 4. 06:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!