Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért nem szeret senki?

Miért nem szeret senki?

Figyelt kérdés

Ugy érzem senki se szeret :/

A szüleimtől kb 5éves koromba halottam utoljára hogy "szeretlek" senki sem mondja es ugy erzem senkise szeret.

Nincs önbizalmam se.

Barátaim vannak de senkinek se beszélek erről mert ugyse kivancsiakra es meg a kutyank sem szeret.

A tesoimat meglatj mindig csobalja a farkat ha engem lat akkor csak nez es van.

(Bocsi az ékezet nélküli betuk miatt csak telefonrol irtam es megszokasbol nem irok mar ekezetet rajta)


2018. márc. 10. 20:51
 1/10 anonim ***** válasza:
54%
Családban élsz. Egészen biztos, hogy szeretnek. Beszélj a szüleiddel! Lehet, hogy annyira belefásultak a mindennapi élet problémáiba, hogy elmulasztják kimutatni az érzéseiket. A kutyával pedig foglalkozz, játsszál sokat! Biztos, hogy értékelni fogja!
2018. márc. 10. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
55%
Én szeretlek
2018. márc. 10. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
40%
Én is 😊
2018. márc. 10. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
75%

Tudom klisés már de szerezz önbizalmat hidd el akkor az embereknek is szimpatikusabb leszel! Olyan még nincs hogy ne szeressen senki sem.

Én szeretlek így láthatatlanba is ❤️

2018. márc. 10. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
50%
Nálunk sose volt szokás szeretlek-ezni, nem a szavak számítanak hanem a tettek. Biztosan van olyan dolog amit tesznek érted a szüleid most így belegondolva amit tök természetesnek veszel de a törődésüket mutatják vele? A kutyával foglalkozz többet.
2018. márc. 10. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 aranyos121 ***** válasza:
50%
a kutya feltétel nélkül szereti az embert..mennyit foglalkozol a kutyával? ha keveset nem kell csodálkozni...a családod meg barátodról meg attól hogy nem mondják ki az nem jelent semmit..én se nagyon mondom ki mert nem szeretem inkább tettekkel fejezem ki hogy szeretem őket.
2018. márc. 10. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
34%
Én nem szeretlek, meg a többiek sem, akik itt írták. A szüleid viszont igen. És ez nem csak abban nyilvánulhat meg, hogy mondják. Gondolj bele, hogy mennyi mindent tesznek érted...
2018. márc. 10. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 Angelion válasza:
2018. márc. 10. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim válasza:
0%

engem se szeret senki

onmagam szerettem helyettuk is

2018. márc. 10. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
45%
A szeretet nem abban nyilvánul meg, hogy így meg úgy szeretlek kicsi bogaram, hanem abban, hogy ha igazán nagy bajban vagy, van kihez fordulnod. Ha jól sejtem, egy tini lehetsz, aki nem tudja, mit jelent az igazán nagy baj.
2018. márc. 11. 00:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!